تهران ۹.۹۱° كمينه ۶.۷۹°  بیشینه ۹.۹۹°
۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷

آغاز فرآیند توقیف یکهزار خودروی قاچاقچیان سوخت در استان هرمزگان

رئیس کل دادگستری هرمزگان از آغاز فرآیند توقیف بیش از یک هزار تریلر، کامیون و خودروی سواری دخیل در امر قاچاق سوخت خبر داد.
کد خبر: ۷۲۲۰۶

به گزارش معاصر، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: با توجه به ضربه سختی که به بزرگترین شبکه قاچاق سازمان یافته سوخت در استان هرمزگان وارد شد و بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ خودروی فعال در حوزه قاچاق سوخت با مستندات غیر قابل انکار شناسایی شدند، از امروز نیز فرآیند توقیف حدود یک هزار دستگاه از خودروهای دخیل در امر قاچاق سوخت به دستور مقام قضایی در راهنمایی و رانندگی استان آغاز شده است. وی افزود: این خودروها شامل انواع ماشین‌های سبک و سنگین هستند و توقیف آنها با وصف انتقال به پارکینگ انجام خواهد شد.

قهرمانی تصریح کرد: علاوه بر توقیف خودروهای متخلف در سامانه راهور، کارت سوخت این خودروها در سامانه کارت سوخت نیز توقیف می شود. وی خاطرنشان کرد: خودروهایی که کارت هوشمند دارند و رانندگانی که در امر قاچاق فعالیت کرده‌اند هر دو کارت هوشمند آنها، توقیف و غیر فعال می شود. رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین بیان داشت: همچنین از پلیس فراجا در رسته‌های مختلف به ویژه پلیس راهور که در انجام این مأموریت مهم و توقیف خودروهای متخلف به صورت ویژه کار را شروع کرده است تشکر می‌کنیم.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز