تهران ۹.۹۱° كمينه ۶.۷۹°  بیشینه ۹.۹۹°
۱۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۴
رضا مراد صحرایی :

در فرآیند تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی دبیری 7 هزار نفر جذب می‌شوند

وزیر آموزش و پرورش درباره تعداد تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی گفت: ۷ هزار نفر در فرآیند تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی قرار می‌گیرند.
کد خبر: ۷۲۴۲۴

به گزارش معاصر، رضا مراد صحرایی اظهار کرد: در آزمون دبیری ۲۲ هزار نفر سهمیه استخدامی داشتیم که ۱۵ هزار نفر پذیرفته شدند و ۷ هزار نفر باقی مانده در فرآیند تکمیل ظرفیت قرار می‌گیرند.

وی افزود: با سازمان امور اداری استخدامی در حال گفت‌وگو هستیم تا مقدمات انجام این کار از نظر حقوقی فراهم شود.

آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز روز پنجشنبه ۱۲ مرداد در سراسر کشور برگزار شد و به گفته معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش بیش از ۳۲۵ هزار نفر در این آزمون شرکت کردند که شامل ۲۷۴ هزار و ۲۶۵ نفر برای دبیری و ۵۱ هزار و ۴۳۳ نفر برای هنرآموزی بود.

 

از این تعداد ۲۲۲ هزار و ۱۴۱ نفر، یعنی نزدیک به ۷۰ درصد شرکت‌کنندگان را بانوان و ۱۰۳ هزار و ۵۵۷ نفر نزدیک به ۳۰ درصد را آقایان تشکیل می‌دادند.

 

نتایج نهایی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی وزارت آموزش‌وپرورش روز چهارشنبه ۲۶ مهر اعلام شد.

 

محمد مهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش روز چهارشنبه ۱۰ آبان با انتشار پیامی در ویراستی نوشت: باتوجه به پیام‌ها و درخواست‌های مکرر داوطلبان درمورد تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز، بنابر هماهنگی‌های انجام شده و پیگیری‌ها در هفته‌های گذشته، به‌زودی دفترچه تکمیل ظرفیت منتشر خواهد شد.

 

وی درمورد رسیدگی به اعتراض‌ها، افزود: با تشکیل تیم‌هایی از ارزیابان حرفه‌ای مرحله قبل، انجام خواهد گرفت و همه درخواست‌های ثبت شده رسیدگی و نتیجه به ذینفعان اعلام می‌شود.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز