تهران ۱۷.۷۹° كمينه ۱۷.۶۲°  بیشینه ۱۷.۹۹°
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۷

قاتلی که سه نفر از اعضای یک خانواده را کشته بود تسلیم شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: قاتل ۵۲ ساله‌ای که حوالی ظهر امروز اقدام به قتل سه عضو خانواده‌اش در یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه کرده بود زمانی که عرصه را تنگ دید در نهایت کمتر از ۶ ساعت از وقوع جنایت خود را تسلیم پلیس کرد.
کد خبر: ۷۲۷۵۸

به گزارش معاصر، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی حاجیان اظهار داشت: حوالی ظهر امروز پس از اطلاع پلیس از وقوع یک مورد درگیری خانوادگی منجر به قتل در یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه ، تیم‌های تخصصی پلیس به سرعت در محل حاضر شدند.

وی عنوان کرد: با حضور ماموران و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد پدر خانواده به دنبال اختلافات خانوادگی با استفاده از اسلحه شکاری پران اقدام به قتل همسر، خواهر همسر و عروس خانواده کرده و متواری شده است.

حاجیان گفت: به دنبال این حادثه و با توجه به اهمیت موضوع، اقدامات همه جانبه پلیس برای دستگیری قاتل متواری آغاز و با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به ردیابی محل تردد وی در کوه‌های اطراف روستای محل جنایت شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: قاتل متواری هم که متوجه حضور مأموران شده و عرصه را بر خود تنگ می‌دید به ناچار خود را به پاسگاه قزانچی معرفی و به قتل هر سه نفر اعتراف و انگیزه‌اش را از این کار اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

وی با اشاره به تشکیل پرونده‌ای در این خصوص و اینکه قاتل برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس قرار دارد، گفت: از محل حادثه یک قبضه سلاح شکاری پران و چهار عدد پوکه کشف شد.

حاجیان با ابراز تأسف از وقوع این حادثه تلخ، گفت: مراکز مشاوره پلیس در همه کلانتری‌ها و پاسگاه‌های استان فعال هستند و اگر افراد دچار اختلاف شدند به جای دست به اسلحه شدن و ارتکاب جنایت می توانند از خدمات مشاوره‌ای رایگان استفاده کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه استفاده از اسلحه یک جرم آشکار و مسلم است، گفت: پلیس با اشراف اطلاعاتی خود اجازه نمی‌دهد عده‌ای با هر نیت و انگیزه ای امنیت استان را به چالش کشیده و باعث نگرانی مردم شوند.

وی افزود: امروز پلیس کرمانشاه مصمم از هر زمان دیگری برای امنیت و ارتقای آن در استان تلاش کرده و حتماً مجرمان و قانون شکنان به سزای عمل خود خواهند رسید.

انتهای پیام
منبع: تسنیم
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز