تهران ۲۹.۸۴° كمينه ۲۹.۸۴°  بیشینه ۲۹.۹۹°
۲۷ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۶
به گفته مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و تا ساعات ۱۷ امروز:

فعال شدن ۲۷۵۰ جایگاه عرضه سوخت در سراسر کشور به‌صورت دستی

جعفر سالاری‌نسب امروز (دوشنبه، ۲۷ آذرماه) ، اعلام کرد: تا ساعت ۱۷بیش از ۲ هزار و ۷۵۰ جایگاه به‌صورت دستی عملیاتی شده است و همکارانم در تلاش هستند تا ساعاتی دیگر همه جایگاه‌ها با قیمت دوم و به‌صورت دستی فعال شوند.
کد خبر: ۷۳۵۹۳

به گزارش معاصر،جعفر سالاری‌نسب امروز (دوشنبه، ۲۷ آذرماه) با اشاره به اختلال پیش‌آمده در جایگاه‌های عرضه سوخت با یادآوری اینکه در پی ایجاد اختلال در بیش از ۴ هزار و ۲۰۰ جایگاه عرضه سوخت غیرعملیاتی شده است، اعلام کرد: تا این لحظه (ساعت ۱۷ بعدظهر) بیش از ۲ هزار و ۷۵۰ جایگاه به‌صورت دستی عملیاتی شده است و همکارانم در تلاش هستند تا ساعاتی دیگر همه جایگاه‌ها با قیمت دوم و به‌صورت دستی فعال شوند.

وی با تأکید بر اینکه هم اکنون ۶۵ درصد از جایگاه‌های سوخت کشور عملیاتی هستند، اظهار کرد: احتمالا تا فردا (سه‌شنبه ۲۸ آذرماه) با راه‌اندازی سامانه هوشمند سوخت به‌صورت سیستمی امکان عرضه بنزین سهمیه‌بندی هزار و ۵۰۰ تومانی هم‌وطنان نیز فراهم خواهد شد.

بر اساس این گزارش، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران ظهر امروز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ نظر به بروز اختلال فنی در بعضی جایگاه‌های عرضه سوخت کشور ناشی از توطئه معاندان برای تحت‌الشعاع قرار دادن رفاه و آسایش مردم، تا اطلاع ثانوی عرضه فرآورده‌های نفتی در جایگاه‌های عرضه سوخت، به‌صورت آفلاین انجام خواهد شد.

در این اطلاعیه آمده بود که کارشناسان و کارگروه‌های تخصصی در حال رفع مشکل هستند و تا ساعاتی دیگر همه جایگاه‌ها به وضع عادی بازخواهد گشت و روند سوخت‌گیری عادی خواهد شد.

انتهای پیام
منبع: Array
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز