تهران ۳۳.۷۳° كمينه ۳۳.۷۳°  بیشینه ۳۳.۹۹°
۲۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۵
گلستان کارگاه سازندگی؛ یلدای خدمت/ ۳۶

گلستان میزبان رئیس جمهور

گلستان میزبان رئیس جمهور
استاندار گلستان گفت: استان گلستان روز پنجشنبه، ۳۰ آذر میزبان رئیس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
کد خبر: ۷۳۶۰۶

علی‌محمد زنگانه در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص جزئیات سفر رئیس جمهور به گلستان گفت: استان گلستان، روز پنجشنبه ۳۰، آذرماه جاری میزبان آیت‌الله رئیسی، رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

وی ادامه داد: رئیس جمهور محترم در دومین سفر خود به استان گلستان، پنجشنبه وارد استان خواهد شد و در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح پنجشنبه در مصلی نماز جمعه گرگان با مردم استان گلستان دیدار خواهد کرد.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: در این دور از سفر برنامه‌های مختلفی پیش‌بینی شده که جزئیات آن به اطلاع مردم عزیز استان گلستان خواهد رسید.

زنگانه بیان کرد: در دور نخست سفر رئیس جمهور به گلستان بیشترین مصوبات استانی در بین استان‌های کشور برای استان گلستان اختصاص یافت که انشاالله در این دور از سفر نیز شاهد افتتاح پروژه‌های مختلف و در نظر گرفتن مصوبات بهتر از دور گذشته برای استان خواهیم بود.

وی اضافه کرد: در این دور از سفر وزرای دولت در شهرستان‌های استان حاضر خواهند شد و ضمن بهره‌برداری از پروژه‌های در نظر گرفته شده، با مردم نیز دیدار و گفت‌وگو خواهند کرد.

به گزارش معاصر در این سفر مرکز ارتباط مردمی مردم و دولت(سامد) به صورت فعال پذیرای مطالبات مردمی و رسیدگی به شکایات، انتقادات، پیشنهادات و درخواست‌های مردمی خواهد بود.

انتهای پیام
منبع: Array
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز