تهران ° كمينه °  بیشینه °
۲۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰
وزیر آموزش و پرورش:

هیچ جای دنیا زمان آلودگی مدارس را تعطیل نمی‌کنند

هیچ جای دنیا زمان آلودگی مدارس را تعطیل نمی‌کنند
وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه هیچ جای دنیا زمان آلودگی مدارس را تعطیل نمی‌کنندتاکید کرد که سیاست ما تعطیلی مدارس نیست.
کد خبر: ۷۳۶۳۰

به گزارش معاصر، رضا مرادصحرایی در حاشیه جلسه هیئت دولت اظهار کرد:سیاست دولت به طور عام آموزش و پرورش به طور خاص اصلا تعطیلی مدارس نیست؛ ما باید راهنمای فعالیت در زمان آلودگی هوا داشته باشیم نه اینکه مدارس را تعطیل کنیم.

وی ادامه داد: تقریبا در هیچ کجای دنیا این کاری را که ما می کنیم نمی کنند. شبکه شاد الان خوب فعالیت می کند؛ بعضی زمان ها 3 میلیون کاربر همزمان دارد ، پیشتیبانی که زمان کرونا از شاد می شد الان نمی شود.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص در نظر گرفتن بودجه نوسازی مدارس از محل مالیات بر ارزش افزوده، اظهار کرد: در لایحه بودجه ۱۴۰۳ در بحث کمک به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام مدارس دیده شد که از محل مالیات بر ارزش افزوده صورت خواهد گرفت.

وی درباره مدرسه فوتبال، گفت: ما دو نوع دبیرستان و مدرسه ورزشی داریم که دنبال این هستیم این دو را یکی کنیم؛ همچنین برخی از باشگاه‌های معروف درخواست مدرسه فوتبال دارند که با دید مثبت آن را بررسی می‌کنیم.

‌وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه حقوق نیروهای خرید خدماتی پرداخت نشده است، گفت: سال گذشته زمانی که سرپرست وزارتخانه شدم، خرید خدماتی‌ها ۷ ماه بود حقوق دریافت نکرده بودند؛ ما به دنبال حل این مشکل هستیم.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز