تهران ° كمينه °  بیشینه °
۳۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۰
اطلاعیه روابط عمومی دادگستری استان لرستان:

چنین آماری هم در سطح کل استان نداریم!

در پی اظهارات و ادعاهای یکی از نماینده‌های استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در رابطه با صدور احکام اعدام برای محکومان پرونده‌های مرتبط با مواد مخدر در شهرستان دلفان، روابط عمومی دادگستری استان اطلاعیه‌ای صادر کرد‌.
کد خبر: ۷۳۶۵۳

به گزارش معاصر،در این اطلاعیه آمده است:

در پی اظهارات یکی از نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در رابطه با تعداد بالای احکام اعدام صادر شده برای محکومان پرونده‌های مواد مخدر در شهرستان دلفان، اعلام می‌شود که این موضوع به صورت دقیق و سریع از طریق دادستان شهرستان دلفان و دادستان مرکز استان پیگیری گردید و مشخص شد آمار اعلامی از سوی این نماینده مجلس نه تنها به هیچ وجه صحت ندارد بلکه حتی نزدیک به واقع هم نیست.

نکته مهم اینکه چنین آماری نه تنها در شهرستان دلفان بلکه در سطح استان نیز وجود ندارد و مشخص نیست نماینده محترم مذکور چگونه و از چه طریقی چنین اطلاعات و آمارهای غیر واقعی را دریافت و بیان نموده است!

دادگستری استان لرستان از همه شخصیت ها و رسانه های سطح استان درخواست می کند، به منظور رعایت حریم امنیت روانی جامعه و مردم بزرگوار ، از ارائه آمار غیر دقیق و به دور از واقعیت پرونده های قضایی اجتناب کرده و در این زمینه دقت بیشتری مبذول دارند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز