تهران ۲۴.۸۴° كمينه ۲۴.۸۴°  بیشینه ۲۴.۹۹°
۱۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۴
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

۲۰ درصد کاهش قیمت پوشاک در نمایشگاه بهاره

۲۰ درصد کاهش قیمت پوشاک در نمایشگاه بهاره
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در حوزه تامین بازار پایان سال پوشاک برنامه‌ریزی شده که کالا‌ها بیش از ۲۰ درصد زیر قیمت ماه‌های گذشته در نمایشگاه‌های بهاره عرضه شود.
کد خبر: ۷۵۴۹۲

به گزارش معاصر، محمد مهدی برادران اظهار کرد: امسال پنج طرح در حوزه مبارزه با قاچاق در بخش‌های لوازم یدکی، لوازم خانگی، کالای دخانی، محصولات آرایشی و بهداشتی و پوشاک شروع شده که در حال انجام است.

وی با بیان اینکه بازار این کالاها به صورت مستمر رصد می‌شود و در برخی گروه‌ها باید تلاش شود کالای با کیفیت بهتر در اختیار مردم قرار گیرد، تصریح کرد: در حوزه تامین بازار پایان سال پوشاک برنامه‌ریزی شده که کالاها بیش از ۲۰ درصد زیر قیمت ماه‌های گذشته در نمایشگاه‌های بهاره عرضه شود. بنابراین کاهش قیمت پوشاک در اسفند نسبت به ماه‌های قبل برای مردم ملموس خواهد بود.

به گفته این مقام مسئول کاهش قیمت پوشاک در آستانه شب عید یک کار جمعی بوده که از سوی تولیدکنندگان انجام شده تا هم مردم بتوانند از پوشاک مناسب استفاده کنند و هم با کالای قاچاق مقابله عملی انجام شود.

برادران با بیان اینکه بخشی از کالاهای قاچاق در بازار فیک یا استوک یا کالای مصرف شده هستند که از نظر بهداشتی مشکل دارند، گفت: به دنبال این هستیم که مقابله جدی‌تر در این حوزه انجام شود.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز