تهران ۱۹.۹۱° كمينه ۱۹.۷۹°  بیشینه ۱۹.۹۹°
۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۱
سرویس مطبوعاتی دادگاه باسمان

حضور عوامل حادثه تروریستی مسکو در دادگاه

حضور عوامل حادثه تروریستی مسکو در دادگاه
به نقل از اسپوتنیک، اولین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام‌های چهار نفر از متهمان پرونده حمله تروریستی به سالن کنسرت شهر کروکوس در شمال غربی مسکو یکشنبه شب برگزار شد.
کد خبر: ۷۵۷۴۱

به گزارش معاصر، سرویس مطبوعاتی دادگاه باسمان شهر مسکو، اعلام کرد: دلیرجان میرزایوف ۳۲ ساله اهل تاجیکستان و دارای چهار فرزند زیر ۱۸ سال متهم ردیف اول، رجب علیزاد سعیداکرمی متولد سال ۱۹۹۴ متهم ردیف دوم، شمس‌الدین فریدونی ۳۲ ساله، متولد سال ۱۹۹۸ در تاجیکستان و تبعه این کشور که یک فرزند هشت ماهه دارد متهم ردیف سوم و محمدصبیر فیضوف ۲۰ ساله متهم ردیف چهارم، متهمانی هستند که به دادگاه آورده شدند و به خبرنگاران اجازه داده شد به مدت چند دقیقه از پشت شیشه از آنها عکس و فیلم تهیه کنند.

 

 

دادگاه برای میرزایوف متهم ردیف اول حمله تروریستی کروکوس که به مدت سه ماه در شهر نووسیبیرسک اقامت موقت داشته و تاریخ آن به اتمام رسیده و به صورت کامل هم اتهام‌های خود را پذیرفته و به جرم خود اعتراف کرده است، قرار بازداشت صادر کرد.

همچنین دادگاه برای رجب علیزاد سعیداکرمی متهم ردیف دوم پرونده حمله تروریستی کروکوس که به صورت کامل اتهام‌های خود را پذیرفته و به جرم خود اعتراف کرده است، قرار بازداشت صادر کرد.

 

 

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز