تهران ۳۶.۷۳° كمينه ۳۶.۵۱°  بیشینه ۳۷.۷۹°
۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۷
رئیس قوه قضائیه

محسنی اژه‌ای در منزل سردار شهید حاجی‌رحیمی

محسنی اژه‌ای در منزل سردار شهید حاجی‌رحیمی
انتقام شهیدان زاهدی و حاجی‌رحیمی و همرزمان سلحشور آنها گرفته خواهد شد/ این انتقام، انتقامی مناسب خواهد بود و سبب تَشفی قلوب مؤمنین خواهد شد و ما در این زمینه هیچگونه تردیدی نداریم
کد خبر: ۷۵۸۵۱

حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه با اشاره به حمله تروریستی اخیر رژیم صهیونیستی به دمشق و شهادت هفت پاسدار سرافراز سپاه اسلام تصریح کرد: قدر مسلم، انتقام شهیدان زاهدی و حاجی‌رحیمی و همرزمان سلحشور آنها گرفته خواهد شد و این انتقام، انتقامی مناسب خواهد بود و سبب تَشفی قلوب مؤمنین خواهد شد و ما در این زمینه هیچگونه تردیدی نداریم.

به گزارش معاصر به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای با حضور در منزل سردار بزرگ و پر افتخار اسلام، شهید محمدهادی حاجی‌رحیمی، در جنوب شهر تهران، ضمن تفقد از خانواده شهید، شهادت آن مجاهد مخلص را تبریک و تسلیت گفت.

رئیس قوه قضائیه در این دیدار، با تبریک و تسلیت شهادت سردار رشید اسلام شهید محمدهادی حاجی‌رحیمی به خانواده معظم این شهید، اظهار کرد: شهیدان زاهدی و حاجی‌رحیمی و همرزمان سلحشور و جان‌برکف آنها، در روز شهادت مولای متقیان امیرالمؤمنین علی (ع)، به دست صهیونیست‌های جنایتکار به آرزوی دیرینه خود یعنی شهادت نائل آمدند و مزد مجاهدت‌های مستمر خود در میدان‌های حق علیه باطل را دریافت کردند؛ خداوند به ما توفیق دهد که بتوانیم پاسدار خون مطهر این شهیدان و همه شهدای اسلام، انقلاب، دفاع مقدس و دفاع از حرم باشیم.

 

محسنی اژه‌ای در منزل سردار شهید حاجی‌رحیمی

رئیس دستگاه قضا با اشاره به حمله تروریستی اخیر رژیم صهیونیستی به دمشق و شهادت هفت پاسدار سرافراز سپاه اسلام تصریح کرد: قدر مسلم، انتقام شهیدان زاهدی و حاجی‌رحیمی و همرزمان سلحشور آنها گرفته خواهد شد و این انتقام، انتقامی مناسب خواهد بود و سبب تَشفی قلوب مؤمنین خواهد شد و ما در این زمینه هیچگونه تردیدی نداریم.  

رئیس عدلیه با بیان اینکه جنایت‌های سبعانه صهیونیست‌ها در غزه در طول تاریخ کم‌سابقه و حتی در مواردی بی‌سابقه است، گفت: صهیونیست‌ها طی شش ماه اخیر انواع و اقسام جنایات را در غزه مرتکب شده‌اند؛ این جانیان هیچگونه اعتباری برای موازین اخلاقی و قواعد آمره و مفاد کنوانسیون‌های بین‌المللی قائل نیستند و در سایه سکوت خفت‌بار مجامع به اصطلاح حقوق‌بشری بین‌المللی، با خیال آسوده در غزه نسل‌کشی و کودک‌کشی می‌کنند و به هیچ امکنه‌ای از بیمارستان تا مسجد و کلیسا و ساکنان آنها رحم نمی‌کنند.

محسنی اژه‌ای بیان داشت: جنایات سبعانه و وحشیانه صهیونیست‌ها در غزه و اقدامات جنون‌آمیز آنها در منطقه، نه از روی قدرتنمایی، که از سر استیصال و درماندگی آنها است. اکنون تنفر جهانی از رژیم صهیونیستی رو به تزاید است و شمه‌ای از این تنفر، در روز قدس نمایان خواهد شد. قطعاً روز قدس امسال متفاوت‌تر و باشکوه‌تر از سنوات گذشته برگزار خواهد شد.   

رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: قدرمُتیقّن، رژیم غاصب و موقتی صهیونیستی امروز در ضعیف‌ترین وضع و شرایط قرار دارد و این خانه سست عنکوبت، عنقریب در حال ویرانی و فروپاشی است؛ صهیونیست‌هایی که خود را در زمره مجهزترین ارتش‌های جهان می‌دانستند و مستظهر به تسلیحات مدرن و کشتار جمعی آمریکایی هستند، حالا در باریکه غزه در مخمصه افتاده‌اند و صلابت و صولت مجاهدان فلسطینی در غزه مظلوم و مقاوم، این جنایتکاران را زمینگیر کرده است؛ زمینگیری صهیونیست‌ها علی‌الدوام و متصل به اضمحلال آنها خواهد شد؛ چراکه در روز جمعه پیش‌رو، همزمان با روز جهانی قدس، امت اسلام، با شکوه‌تر و با عظمت‌تر از سنوات قبل، به خروش و غریو در خواهد آمد و مرگ جلادان خون‌آشام صهیونیست را فریاد خواهد زد و آخرین میخ‌ها را بر تابوت موجودیت نامشروع و جعلی رژیم صهیونیستی خواهد زد.

رئیس دستگاه قضا همچنین در جریان این دیدار، با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی و مجاهدت‌های شهید حاجی‌رحیمی، گفت: شهید حاجی‌رحیمی در تمام مقاطع پس از انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و پس از آن، در صراط مستقیمِ جهاد در راه خدا بوده است و هیچگاه برای پیروزی اسلام و جبهه حق، از خطر کردن نهراسید و در سال‌های اخیر نیز داوطلبانه در محور مقاومت به پاسداری از کیان اسلام عزیز مشغول شد و علی‌رغم وجودِ خطرات بالا، مجاهدانه و خالصانه برای عظمت اسلام وارد میدان شد.

همچنین «محسن حاجی‌رحیمی» فرزند شهید محمدهادی حاجی رحیمی نیز طی سخنانی در این دیدار گفت: پدر من بعد از شهادت حاج قاسم، بی‌تاب‌تر از گذشته شده بود و همواره از خداوند متعال، طلب شهادت می‌کرد؛ ایشان اصلا نمی‌پسندید که پس از عمری جهاد و مبارزه، به مرگ طبیعی از دنیا برود.

وی با بیان اینکه شهید حاجی‌رحیمی، در نقطه اوج عطوفت و مهربانی قرار داشت، گفت: ایشان همیشه اذعان می‌کرد به عهدی که با امام راحل بسته است، تا آخر عمر پایبند خواهد ماند.

فرزند شهید حاجی رحیمی همچنین عنوان کرد: شهدای بسیار زیادی جان خود را برای امنیت و آرامش ما فدا کرده‌اند و ضروری است که مسئولان و کارگزاران نظام به پاس قدردانی از خون مطهر شدا، با تلاش و کار بیشتر و اتخاذ و اجرای تصمیمات صحیح، وضعیت اقتصادی، معیشتی و زندگی مردم را بهبود ببخشند.

گفتنی است، روز دوشنبه (۱۳ فروردین) در نتیجه جنایت تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به ساختمان سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق، سرداران رشید مدافع حرم «سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی» و «سرتیپ پاسدار محمدهادی  حاجی‌رحیمی» از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران و افسران نظامی ارشد ایران در سوریه و پنج تن از افسران همراه  آنان به فیض شهادت نائل آمدند.

 

 

 

انتهای پیام
منبع: Array
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز