تهران ۲۱.۷۳° كمينه ۱۹.۷۹°  بیشینه ۲۱.۹۹°
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۰
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور فراجا

هشدار به مالکان پلاک‌های مخدوش/ تا پایان اردیبهشت مهلت تعویض دارید

هشدار به مالکان پلاک‌های مخدوش/ تا پایان اردیبهشت مهلت تعویض دارید
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور فراجا خبر داد: مالکان وسیله نقلیه‌ای که مخدوشی پلاکشان مربوط به سال ۱۳۹۳ باشد، می‌توانند تا آخر اردیبهشت ماه سال جاری با حضور در مراکز تعویض پلاک به صورت رایگان نسبت به تعویض پلاک اقدام کنند.
کد خبر: ۷۶۶۸۵

رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهور فراجا گفت: مالکان پلاک های سوخته و مخدوش تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۳ مهلت دارند برای تعویض پلاک مراجعه کنند.

به گزارش معاصر، سرهنگ علی محمدی، با اشاره به قانون برخورد با پلاک‌های مخدوش اظهار داشت: طبق ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی هرگونه تغییر در مشخصات و ارقام پلاک و ارکان وسیله نقلیه، جرم محسوب شده و پلیس موظف است ضمن توقیف وسیله نقلیه مالک و راننده وسیله نقلیه را به مراجع قضائی معرفی کند.

وی افزود: در قانون مذکور برای فردی که پلاک وسیله نقلیه خود را به عمد مخدوش نماید از ۶ ماه تا یکسال حبس نیز پیش بینی شده است.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور فراجا خبر داد: مالکان وسیله نقلیه‌ای که مخدوشی پلاکشان مربوط به سال ۱۳۹۳ باشد، می‌توانند تا آخر اردیبهشت ماه سال جاری با حضور در مراکز تعویض پلاک به صورت رایگان نسبت به تعویض پلاک وسیله خود اقدام کنند. سرهنگ محمدی تصریح کرد: مالکان وسیله نقلیه‌ای که پلاکشان بعد از سال ۹۳ به صورت عمد مخدوش کرده باشند تا آخر اردیبهشت مهلت دارند با پرداخت هزینه ولی بدون اعمال قانون، پلاک وسیله نقلیه خود را تعویض کنند.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور فراجا گفت: مالکان پلاک‌های سوخته و مخدوش تا آخر اردیبهشت مهلت دارند برای تعویض پلاک مراجعه کنند..

وی خاطر نشان کرد: تمامی مالکان وسایل نقلیه‌ای که پلاکشان مخدوش شده است، اگر از مهلت مقرر استفاده نکنند، از خرداد سال جاری به محض مشاهده توسط پلیس، اعمال قانون و توقیف شده و معرفی به مراجع قضائی نیز انجام خواهد شد.

انتهای پیام
منبع: مهر
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز