تهران ۲۹.۰۱° كمينه ۲۶.۷۹°  بیشینه ۲۹.۸۴°
۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۱
مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خبر داد:

اعزام ۲۸ هزار زائر حج تمتع از شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به سرزمین وحی

اعزام ۲۸ هزار زائر حج تمتع از شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به سرزمین وحی
مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از اعزام بیش ۲۸ هزار و ۲۵۶ زائر حج تمتع در قالب ۱۳۱ پرواز از ترمینال «سلام» به فرودگاه های مدینه و جده تا پایان عملیات رفت در شامگاه ۲۱ خردادماه خبر داد.
کد خبر: ۷۷۲۰۴

به گزارش گروه فرهنگی معاصر؛ از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، «سعید چلندری» با اعلام اتمام عملیات رفت اعزام حجاج بیت الله الحرام در شامگاه ۲۱ خردادماه با اشاره به موفقیت آمیز بودن عملیات اعزام حجاج با کسب رضایت بسیار بالا، افزود: در این عملیات همکاران معاونت بهره برداری مستقر در ترمینال سلام، اداره کل برنامه ریزی و ساماندهی شهری، پرسنل نظامی، انتظامی و امنیتی، همه تلاش خود را برای تکریم زائران خانه خدا انجام دادند.

وی خاطرنشان‌کرد: همانند عملیات اعزام حجاج، ترمینال سلام با همه امکانات آمادگی کامل برای استقبال از حجاج ۱۱ استان کشور که از تاریخ یکم تیرماه از سرزمین وحی به کشور عزیمت می‌کنند را داراست و پس از اتمام حج تمتع این ترمینال پذیرایی از پروازهای عمره مفرده را پس از آغاز مجدد پروازها در دستور کار خواهد داشت.

در عملیات رفت حجاج استان های تهران، سمنان، قم، قزوین، کاشان، مرکزی، گیلان، ایلام، کرمانشاه، البرز و لرستان، از ترمینال سلام به سرزمین وحی اعزام شدند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز