تهران ۲۹.۰۱° كمينه ۲۶.۷۹°  بیشینه ۲۹.۸۴°
۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۳:۱۵
سخنگوی سپاه پاسداران

دشمنان نداشته‌های ما را بزرگ‌نمایی می‌کنند

دشمنان نداشته‌های ما را بزرگ‌نمایی می‌کنند
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان نداشته‌های ما را بزرگ‌نمایی می‌کنند، گفت: متأسفانه گاهی در داخل کشور در مقاطعی به‌ ویژه در زمان انتخابات داشته‌های خود را زیر سوال می‌بریم...
کد خبر: ۷۷۲۱۵

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان نداشته‌های ما را بزرگ‌نمایی می‌کنند، گفت: متأسفانه گاهی در داخل کشور در مقاطعی به‌ ویژه در زمان انتخابات داشته‌های خود را زیر سوال می‌بریم که این موضوع با الگوی ایرانی و اسلامی همخوانی ندارد.

 

به گزارش گروه سیاسی معاصر؛ سردار رمضان شریف در نشست هم اندیشی با اعضای شورای عالی استانها افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همان‌طور که کشور را از شرّ تهاجم حزب بعث عراق، آمریکا و اسرائیلی‌ها نجات داده و امنیتی مثال‌زدنی برای کشور به وجود آورده است، با تمام وجود در حوزه عمرانی و آبادانی کشور هم تلاش می‌کند.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تلاش دشمن برای تحریم ایران در حوزه بنزین، خاطرنشان کرد: امروز پالایشگاه «ستاره خلیج فارس» گوشه‌ای از توانمندی کشور است که تا ۱۲۰۰ نفر از جوانان در این پالایشگاهِ ۷۰۰ هکتاری در سه شیفت در حال فعالیت هستند و برای همیشه این حربه از دست دشمن گرفته شده است.

 

سردار شریف با تأکید بر اینکه بیشترین هجمه‌ها به سپاه به دلیل فعالیت‌های عمرانی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) است، افزود: دشمنان نمی‌خواهند که ما پیشرفت کنیم و می‌خواهند حربه‌هایی داشته باشند تا ما را تهدید کنند؛ این در حالی است که وقتی کارآمدی خود را نشان می‌دهیم، برنامه دشمن در حوزه روانی و تبلیغاتی کُند می‌شود.

 

وی عنوان کرد: ۵۰ میلیون نفر از جمعیت ۸۵ میلیونی کشورمان دوره ستم‌شاهی را ندیده‌اند و وقتی می‌گویم امروز بخش زیادی از روستاهای کشورمان برق، آب و گاز دارند، برای این جمعیت تصویرسازی نشده که روستاها در زمان رژیم شاهنشاهی چه وضعیتی داشتند.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در تمامی دولت‌ها تلاش سپاه این بوده که کشور ساخته شود و همه مردم از خدمات سپاه بهره‌مند شوند، تصریح کرد: امروز میزان کاری که سپاه در سیستان و بلوچستان انجام می‌دهد، ناباورانه است؛ اما خائنین با القای حس ناامنی به جامعه، اجازه نمی‌دهند که این خدمات دیده شود.

 

سردار شریف گفت: دشمن در طول کمتر از دو هفته اقتدار جمهوری اسلامی را در حوزه نرم‌افزاری و معنایی به خوبی درک کرد؛ در حالی که در حال تشکیل مجالس جدید شورای اسلامی و خبرگان بودیم، و هزمان با چنین ایامی رئیس جمهور عزیزمان را از دست داده بودیم، همه دنیا دید و تصدیق کرد که پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی به قدری استوار است که با یک بیان آرام‌بخش رهبری گویی هیچ اتفاقی رخ نداده است و دنیا این را به عنوان یک امتیاز ویژه برای نظام ما محاسبه کرد.

 

سخنگوی سپاه تأکید کرد: امروز باید با تمامی توان تلاش کنیم و حضور گسترده‌ای در انتخابات داشته باشیم تا قدرت نرم‌افزاری ما به دنیا نشان داده شود.

 

در ابتدای این نشست، شهرام دبیری رییس شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه، بسیج و سپاه در مواقع بحرانی همواره کنار مردم هستند، اظهار داشت: سپاه پاسداران علاوه بر وظیفه اصلی حراست از انقلاب در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی و سازندگی نیز فعال است و قرارگاه خاتم‌الانبیا، پیمانکار قوی شهرداری‌ها در پروژه‌های بزرگ شهرها به خصوص قطار شهری است که کارها را با سرعت و به بهترین نحو، پیش می‌برد.

 

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز