تهران ۳۱.۵۱° كمينه ۳۱.۵۱°  بیشینه ۳۱.۹۹°
۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۶
چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

جامعه اسلامی مهندسین کاندیدای مورد حمایت خود را اعلام کرد

جامعه اسلامی مهندسین کاندیدای مورد حمایت خود را اعلام کرد
جامعه اسلامی مهندسین با صدور بیانیه‌ای کاندیدای خود را در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اعلام کرد.
کد خبر: ۷۷۲۳۶

به گزارش معاصر، جامعه اسلامی مهندسین در بیانیه‌ای با موضوع چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نوشته است: «عروج شهادت گونه رییس جمهور محبوب و مردمی، شهید آیت الله رییسی، مردم ایران را سوگوار کرد. اما ملتی که در مسیر اسلام و آزادگی، خون‌های بسیار داده است، همچون پولاد آبدیده، راه شهدا را با قوت ادامه می دهد و عروج خدمتگزاران هرچند که غمبار است اما در طی این طریق خللی ایجاد نخواهد کرد. انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری چهاردهم صحنه دیگری از انسجام ملی را در میهن عزیزمان رقم خواهد زد. ملت بصیر و هوشیار ایران می‌دانند که همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند مشارکت در انتخابات علاوه بر نمایش قدرت و انسجام ملی می‌تواند پشتوانه محکمی برای رییس جمهور منتخب در اجرای امور در کشور و در صحنه بین المللی باشد.

جامعه اسلامی مهندسین به عنوان یک تشکل اصولگرا، دارای ظرفیت و قدمت، همواره در انتخاباتها نقش ایفا نموده و این بار نیز در جلسات متمادی به بررسی سوابق و عملکرد کاندیداهای ریاست جمهوری پرداخت. نهایتا با رای شورای مرکزی و شورای هماهنگی دبیران شعب استانی در سراسر کشور، ضمن احترام به همه کاندیداهای حاضر در صحنه انتخابات، حمایت خود را از جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام می‌نماید. این تشکل بر این باور است که برای پیروزی کاندیدای مورد حمایت خود، تمامی ظرفیت کمی و کیفی جامعه اسلامی مهندسین را در سراسر کشور بسیج نماید و از سویی، برای به اجماع رساندن و وحدت کاندیداهای جریان اصولگرایی تلاش نماید.

جامعه اسلامی مهندسین به طرفداران پرشور کاندیداهای جریان اصولگرایی توصیه می‌کند که در آوردگاه چهاردهم ضمن رقابت‌ها، رفاقت و احترام باقی باشد تا اگر به نقطه‌ای رسیدیم که قرار شد در کنار هم وحدت کنیم و کار را جلو ببرییم، زخمی بر دل دوستان باقی نمانده باشد.

این تشکل ضمن برپایی ستاد مرکزی انتخابات و معرفی رییس و ارکان ستاد، ستادهای استانی خود را نیز در حمایت از آقای دکتر قالیباف تشکیل می دهد و در هماهنگی کامل با ستاد مرکزی ایشان در تهران و سایر استانها فعالیت خواهد نمود. جامعه اسلامی مهندسین، هم در مسیر پیروزی در انتخابات و هم ان شالله در پیشبرد دولت آتی آمادگی تلاش و مشاوره دلسوزانه در همه عرصه ها دارد.

در پایان، ملت شریف و با بصیرت ایران را به لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب فرامی خوانیم و امیدواریم که در سایه سار عنایات حضرت ولی عصر(ارواحنا له الفدا) شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و دشمن شکن در هشتم تیرماه ۱۴۰۳ باشیم.»

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز