° كمينه °  بیشینه °
۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۶
حوادث

خودکشی جوان ایرانی پس از کشتن زن و مردی در کانادا که از او کلاهبردای کرده بودند

خودکشی جوان ایرانی پس از کشتن زن و مردی در کانادا که از او کلاهبردای کرده بودند
بعدازظهر دوشنبه گذشته پلیس شهر تورنتو از طریق یک تماس تلفنی در جریان تیراندازی در ساختمانی اداری در شمال این شهر قرار گرفتند و راهی محل حادثه شدند.
کد خبر: ۷۷۳۳۹

به گزارش معاصر، ساختمان اداری در مجاورت یک مهد کودک و یک دبستان قرار داشت و به همین دلیل باعث وحشت دانش‌آموزان و اولیای آنها شده بود.

وقتی مأموران وارد ساختمان اداری شدند، با اجساد ۲ مرد و زن روبه‌رو شدند. فردی که پلیس را در جریان حادثه قرار داده بود، جوانی ایرانی به نام شاهرخ بود.

او که طراح گرافیک و عکاس است و در ساختمان محل تیراندازی یک استودیو دارد به مأموران گفت: در محل کارم بودم که صدای درگیری ۳نفر را در یکی از واحدهای ساختمان شنیدم. صدای ۲مرد و یک زن بود اما توجهی نکردم و به اتاقم برگشتم تا اینکه صدای تیراندازی آمد. همان موقع از در پشتی ساختمان خارج شدم و با پلیس تماس گرفتم.

در بررسی‌های پلیس معلوم شد که ۲نفر از افرادی که در این تیراندازی کشته شده‌اند ایرانی هستند. مردی به نام آرش و زنی به نام سمیرا. اما در ادامه تحقیقات جزئیات بیشتری درباره این حادثه به‌ دست آمد.

بررسی‌ها نشان می‌داد که این تیراندازی به‌دلیل اختلافات مالی رخ داده است. طبق اطلاعات پلیس، آرش حدود ۱۱سال پیش مظنون یک پرونده کلاهبرداری ۱۷میلیون دلاری بوده است. او متهم بود که به همراه ۳نفر دیگر از وام‌دهندگان با جعل سند مالکیت ۱۷میلیون دلار کلاهبرداری کرده بودند؛ پرونده‌ای که همچنان در جریان است.

تحقیقات پلیس نشان می‌دهد که آرش در روز حادثه(دوشنبه) به ساختمان اداری رفته و بعد از مشاجره با زن و مردی که در آنجا بودند بر سر اختلافات مالی، اقدام به شلیک کرده و این زن و مرد را به قتل رسانده است. سپس آخرین گلوله را به‌خودش شلیک و خودکشی کرده است. به‌گفته پلیس تورنتو، تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز