تهران ۲۹.۰۱° كمينه ۲۶.۷۹°  بیشینه ۲۹.۸۴°
۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۹
هیئت‌ مدیرۀ پرسپولیس

تصمیم هیئت‌مدیره پرسپولیس برای جذب دروازه‌بان جدید

تصمیم هیئت‌مدیره پرسپولیس برای جذب دروازه‌بان جدید
هیئت‌ مدیرۀ پرسپولیس به مدیرعامل این تیم تاکید کرد در صورتی که بیرانوند فسخ غیرموجه داشته موضوع را پیگیری حقوقی کند و برای جذب نفر جایگزین تدابیر لازم را به کار بگیرد
کد خبر: ۷۷۳۴۳

به گزارش معاصر، ​حسین شهریاری رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره علیرضا بیرانوند که قراردادش با این باشگاه را به‌صورت یکطرفه فسخ کرده است، اظهار داشت: او یکطرفه قراردادش را فسخ کرده است، در حالی که مطالبات فصلش را کامل دریافت کرده بود. هیئت مدیره به مدیرعامل ابلاغ کرده است که کارهای حقوقی‌اش را انجام دهند و طبق مقررات با او برخورد کنند.

 

وی در مورد اینکه چطور بند فسخ در قرارداد بیرانوند اضافه شده است، گفت: من این را دقیق نمی‌دانم، ولی اصل قضیه این است که او مطالباتش را گرفته و بخش حقوقی باشگاه باید این موضوع را بررسی کند.

 

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا در جریان اضافه شدن بند فسخ قرارداد بوده است یا خیر، تصریح کرد: ما قرارداد داخل باشگاه را کاری نداریم و برعهده بخش اجرایی است. الان این موضوع مطرح شد که او یکطرفه فسخ کرده است. ما به باشگاه اعلام کردیم که هم بحث حقوقی را دنبال کند و هم دنبال یک دروازه‌بان دیگر باشد.

 

«آیا قرار است روند سال گذشته درباره بازگشت بیرانوند تکرار شود؟»، شهریاری در پاسخ به این پرسش تأکید کرد: باید طبق مقررات و براساس قرارداد قبلی جلو برویم، وگرنه باشگاه براساس قانون برخورد می‌کند. حتماً باید دروازه‌بان جدید بگیریم.

 

وی راجع به انتخاب سرمربی جدید نیز بیان کرد: دو، سه مربی نهایی شده و کمیته فنی در حال انجام دادن کارهاست. هر کدام از آنها قطعی شد به هیئت مدیره معرفی و مصوب می‌شود.

 

شهریاری در پاسخ به این پرسش که «آیا امشب سرمربی جدید پرسپولیس معرفی می‌شود؟»، گفت: خیر!

 

وی درباره جذب بازیکنان جدید توضیح داد: هر زمان سرمربی معرفی شد، ان‌شاءالله با نظر سرمربی بازیکنان هم جذب می‌شوند.

 

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز