تهران ۳۰.۴° كمينه ۳۰.۴°  بیشینه ۳۰.۹۹°
۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۵
نماینده مردم تهران

کوثری: کانادا با تحریم سپاه وابستگی خود را به غرب نشان داد

کوثری: کانادا با تحریم سپاه وابستگی خود را به غرب نشان داد
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای تازه به دوران رسیده با ابزار تحریم نمی‌توانند مانع اقتدار سپاه و باعث التماس آن به کشورهای غربی شوند.
کد خبر: ۷۷۳۶۹

به گزارش معاصر، اسماعیل کوثری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره اقدام کانادا در تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: مسئولین کانادا وابستگی و نوکر صفتی خود را به کشورهای غربی بزرگتر خود نشان دادند؛ چرا که اروپایی‌ها خودشان سپاه را تحریم نکردند و آن را در لیست گروه‌های تروریستی قرار ندادند اما کانادا این کار را انجام داد.

قدرت جسارت، صلابت و اقتدار سپاه پاسداران باعث شد تا دشمنان قصد تخریب روحیه جهادی سپاه را داشته باشند؛ درحالی که از زمان تأسیس سپاه پاسداران در سال ۵۸ تا امروز خیلی از این اتفاقات و دشمنی‌ها علیه آنان رخ داده است.

وی ادامه داد: بنابراین کشورهای تازه به دوران رسیده با ابزار تحریم نمی‌توانند مانع اقتدار سپاه و باعث التماس آن به کشورهای غربی شوند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقتدرتر و با صلابت‌تر نسبت به گذشته به کار خود ادامه می‌دهد و متوقف نخواهد شد؛ بنابراین کشورهای اروپایی و غربی از روی استیصال تصمیماتی می‌گیرند که بی اثر خواهد بود.

کوثری در پایان یادآور شد: سپاه پاسداران نیز در عمل اثرگذاری و فعالیت خود را نشان می‌دهد و توجهی به حرف و حدیث‌های کشورهای دیگر ندارد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز