تهران ° كمينه °  بیشینه °
۰۱ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۸
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا

استقبال آمریکا به اقدام کانادا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست تروریستی

استقبال آمریکا به اقدام کانادا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست تروریستی
متیو میلر سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در نشستی خبری از تصمیم دولت کانادا برای قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی این کشور استقبال کرد.
کد خبر: ۷۷۴۰۲

به گزارش معاصر، در پی اقدام دولت کانادا با قرار دادن نام سپاه پاسداران ایران در فهرست تروریستی این کشور، «متیو میلر» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در نشستی خبری از این اقدام متحد خود علیه سپاه پاسداران حمایت کرد. او با ادعای تروریسم علیه سپاه پاسداران، مدعی شد که اقدامات آن «تمام جهان را تهدید می‌کند.»

 

در پی اقدام دولت کانادا با قرار دادن نام سپاه پاسداران ایران در فهرست تروریستی این کشور، «متیو میلر» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در نشستی خبری از این اقدام متحد خود علیه سپاه پاسداران حمایت کرد.

 

میلر در بخشی از این نشست خبری که مشروح آن در وبگاه وزارت امور خارجه این کشور منتشر شده است، گفت: ما از تصمیم کانادا برای تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  ایران استقبال می‌کنیم. این کاری است که آمریکا نیز انجام داده است.

 

او با ادعای تروریسم علیه سپاه پاسداران، مدعی شد که اقدامات آن «تمام جهان را تهدید می‌کند.»

 

وزیر امنیت کانادا روز چهارشنبه در کنفرانسی خبری اعلام کرد: امروز، من اینجا هستم تا اعلام کنم که دولت‌مان تصمیم گرفته تا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه‌های تروریستی قرار دهد.

 

او مدعی شد: این اقدام پیامی قدرتمند است که نشان می‌دهد کانادا از تمامی ابزارهایی که در اختیار دارد برای مبارزه با گروه‌های تروریستی همچون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استفاده می‌کند.

 

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز