تهران ۲۹.۰۱° كمينه ۲۶.۷۹°  بیشینه ۲۹.۸۴°
۰۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۲
وبسایت فوتبال دیتابیس

رده بندی باشگاه‌ها در آسیا؛ پرسپولیس، تیم سوم و بالاتر از استقلال

رده بندی باشگاه‌ها در آسیا؛ پرسپولیس، تیم سوم و بالاتر از استقلال
وبسایت فوتبال دیتابیس یکی از معدود پایگاه‌های داده‌پردازی فوتبال است که مسابقات باشگاهی آسیا را نیز رصد می‌کند و در رده‌بندی خود قرار می‌دهد. بر این اساس تیم الهلال و النصر که تیم‌های کهکشانی فوتبال قاره هستند،
کد خبر: ۷۷۴۶۰

به گزارش معاصر، وبسایت فوتبال دیتابیس یکی از معدود پایگاه‌های داده‌پردازی فوتبال است که مسابقات باشگاهی آسیا را نیز رصد می‌کند و در رده‌بندی خود قرار می‌دهد. بر این اساس تیم الهلال و النصر که تیم‌های کهکشانی فوتبال قاره هستند، همچنان در رتبه نخست آسیا قرار دارند.

 

اما رتبه سوم حالا به پرسپولیس رسیده و سرخپوشان با کسب قهرمانی لیگ برتر، دوباره به جایگاه سوم آسیا رسیده‌اند. در رتبه چهارم اولسان هیوندای حضور دارد که این چند هفته در کی لیگ عملکرد خوبی داشته و احتمال دارد با ادامه صدرنشینی جایگاه پرسپولیس را بگیرد.

 

استقلال توانسته به جایگاه پنجم برسد و باتوجه به اختلاف ۱۶ امتیازی با پرسپولیس برای فصل آینده از شانس خوبی برخوردار است تا بعد از سال‌ها جایگاه پرسپولیس را بگیرد.

 

جالب اینکه العین به دلیل نتایج ضعیف سالیان گذشته از بین تیم‌های برتر به دور است و با قهرمانی در آسیا هم تنها توانسته به جمع ده تیم برتر صعود کند.

 

سپاهان دیگر نماینده ایران در جایگاه دوازدهم قرار دارد اما احتمالا این تیم نیز نظیر العین با آپدیت این رنکینگ جایگاه بهتری را خواهد داشت.

 

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز