° كمينه °  بیشینه °
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۲
سخنگوی شورای نگهبان:

ان‌شاءالله با مشارکت خوب مردم شاهد انتخاباتی پرشور باشیم

ان‌شاءالله با مشارکت خوب مردم شاهد انتخاباتی پرشور باشیم
سخنگوی شورای نگهبان از مردم دعوت کرد تا در ساعات ابتدایی در شعب اخذ رای حضور پیدا کنند و آرای خود را به صندوق‌های اخذ رای بسپارند.
کد خبر: ۷۷۵۰۵

به گزارش معاصر، هادی طحان نظیف عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان صبح جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ پس از مشارکت در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران مستقر در شورای نگهبان با تاکید بر اینکه روز انتخابات همیشه روز مهم و تعیین کننده‌ای برای کشور ما بوده است، اظهار کرد: برگزاری انتخابات در کمتر از ۴۰ روز از شهادت رئیس جمهور کشورمان نشان‌دهنده ثبات اقتدار و استحکام نظام سیاسی ماست و نشان دهنده این است که رای خواست و اراده مردم همیشه مهم بوده است.

وی اظهار کرد: تمهیدات لازم با دستگاه‌های اجرایی و عوامل اجرایی به خوبی انجام شده و ساعاتی قبل آغاز رای گیری را در همه نقاط کشور و البته در بیش از ۹۵ کشوری که ایرانیان در آن سکونت دارد آغاز شده است و به لطف خدا با مشکل خاصی مواجه نیستیم و فرآیندها به صورت روان در حال انجام است.

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: ان‌شاءالله با مشارکت خوب مردم شاهد انتخاباتی پرشور باشیم. رقابت‌ها در روزهای گذشته همانطور که مردم ایران و همچنین همه جهانیان دیدند رقابت‌های کاملاً جدی بود و ان‌شاءالله که با مشارکت مردم یک انتخابات پرشوری را داشته باشیم که نتیجه آن سرفرازی ملت شریف ایران باشد و یک حماسه عزتمندانه دیگری برای ملت شریف ایران رقم بخورد.

طحان نظیف در پایان گفت: از همه مردم دعوت می‌کنم که در همین ساعات ابتدایی در شعب اخذ رای حضور پیدا کنند و آرای خود را به صندوق‌های اخذ رای بسپارند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز