تهران ۳۰.۶۷° كمينه ۳۰.۴°  بیشینه ۳۰.۹۹°
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۷
مشارکت حداکثری، انتخاب اصلح

استاندار تهران: امنیت کامل برقرار است

استاندار تهران: امنیت کامل برقرار است
استاندار تهران از آغاز فرآیند رای گیری راس ساعت هشت صبح در شعب اخذ رای این استان خبر داد و گفت: شرایط استان تهران به لحاظ برگزاری انتخابات ایده ال، امنیت برقرار و عوامل اجرایی حاضر هستند.
کد خبر: ۷۷۵۰۶

به گزارش معاصر، علیرضا فخاری در جمع خبرنگاران ضمن تقدیر از همه مردم، خاصه شهروندان استان تهران که از ساعات ابتدایی صبح امروز - هشتم تیرماه - مشتاقانه برای انجام تکلیف و آزمون سیاسی پای صندوق های رای حاضر شده اند، اظهار کرد: تعداد ۶ هزار و ۶۹۴ شعبه اخذ رای در سطح استان تهران مستقر شده است.

استاندار تهران با بیان اینکه از مجموع صندوق های مستقر در استان تهران تعداد ۳ هزار و ۸۵۰ شعبه در تهران بزرگ و مابقی به سایر شهرستان های استان تعلق دارد، گفت: ۴۹۲ شعبه اخذ رای به صورت سیار، مختص مجموعه هایی که دارای جمعیت متمرکز هستند و امکان استقرار شعبه ثابت نیست پیش بینی شده است.

وی از استقرار همه عوامل حوزه های اجرایی طی اولین ساعات بامداد امروز جمعه - هشتم تیرماه - در محل کار خبر داد و عنوان کرد: عوامل نظارتی، اجرایی، تامین کننده امنیت و خدمات و پشتیبانی با توزیع صندوق ها و دستگاه هایی که احراز صلاحیت می کنند، حاضر بوده و راس ساعت ۸ صبح همه صندوق ها مستقر و شعب آماده پذیرش رای شدند.

فخاری از وضعیت مناسب صندوق ها و شعب اخذ رای در استان تهران خبر داد و بیان کرد: برخی افراد در شهر و استان تهران به تاسی از مقام معظم رهبری از همان ساعات اولیه صبح در شعب اخذ رای حاضر شدند و روند سنتی رای گیری در حال اجرا است.

استاندار تهران بیان کرد: شرایط استان تهران به لحاظ برگزاری انتخابات خوب و ایده ال است و امنیت برقرار و عوامل اجرایی حاضر هستند و با هیچ مشکلی مواجه نیستیم و ان شاالله با نتیجه مطلوب، این انتخابات نیز به سرمنزل مقصود خواهد رسید.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز