تهران ۲۹.۰۱° كمينه ۲۶.۷۹°  بیشینه ۲۹.۸۴°
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۸
وزیر سابق امور خارجه کشورمان

ظریف: قهرکردن با صندوق رای راه‌حل مشکلات ما نیست

ظریف: قهرکردن با صندوق رای راه‌حل مشکلات ما نیست
وزیر سابق امور خارجه کشورمان با تاکید بر اینکه قهرکردن با صندوق رای راه حل مشکلات نیست، گفت: امیدوارم همه مردم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای، آینده بهتری را برای خود و فرزندان‌شان رقم زنند؛ یقین دارم امروز مردم ما را روسفید خواهند کرد.
کد خبر: ۷۷۵۱۱

به گزارش معاصر، محمدجواد ظریف صبح امروز جمعه ۸ تیرماه ۱۴۰۳ بعد از انداختن رای خود در صندوق سیار مستقر در حسینیه جماران در جمع خبرنگاران گفت: امروز یک روز حیاتی برای سربلندی و عزت ایران است و اینکه مردم ایران تحقیر نشوند و کسی جرات نکند مردم ایران را تحقیر و تهدید کند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات حق مردم است، افزود: امیدوارم همه مردم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای، این حق را پاس داشته و با انتخاب خود، آینده بهتری را برای خود و فرزندان‌شان و محیط زیست کشور و همه چیز ما رقم زنند؛ یقین دارم امروز مردم ما را روسفید خواهند کرد.

ظریف در پاسخ به سوالی درباره پیامش به کسانی که با صندوق‌های رای قهر کرده‌اند، گفت: ضمن اینکه به حرف و انتخاب هر کسی احترام می گذارم ولی قهرکردن با صندوق رای راه حل مشکلات نیست.

وی افزود: برخی از مردم دلخوری دارند و بالاخره همه ما نارضایتی داریم البته این موضوع هم مختص مردم ایران نیست و در خارج از کشور نیز این مشکل است که خیلی ها به دلیل ناراحتی ها از سیستم حکومتی‌شان، در رای گیری شرکت نمی کنند به همین دلیل در خارج یک مثلی می زنند «سیاستمداران بد توسط مردم خوبی انتخاب می شوند که رای نمی دهند.»

وزیر سابق امور خارجه کشورمان بیان کرد: اکنون انتخابات فرصتی برای رای دادن است و همه می توانند با استفاده از این فرصت پای صندوق های رای آمده تا آینده بهتری را در کمال آرامش و متانت و با تمام حقوق بشری رقم زنیم.

ظریف همچنین درباره توصیه اش به رییس جمهور منتخب گفت: مردم به شما اعتماد کردند، اعتماد مردم را پاس بدارید و به قول‌هایتان عمل کنید.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز