تهران ۳۰.۴° كمينه ۳۰.۴°  بیشینه ۳۰.۹۹°
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۶
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

درخواست محسن رضایی از «جامعه لُر» برای حمایت از سعید جلیلی

درخواست محسن رضایی از «جامعه لُر» برای حمایت از سعید جلیلی
محسن رضایی با انتشار بیانیه‌ای از «جامعه لُر» برای حمایت از سعید جلیلی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.
کد خبر: ۷۷۶۰۰

به گزارش معاصر، محسن رضایی در این بیانیه نوشته است:

«بختیاری‌های عزیز، لرستانی‌های غیور، مردمان ثابت قدم و استوار کهگیلویه و بویر احمد و تمامی آحاد لرهای غیرتمند در سراسر ایران عزیز

سلام علیکم؛

شما در تمامی دوران.های تاریخ پرافتخار خود، پرچمدار و پیشقراول ملت ایران در دفاع از وطن و دین خدا بوده‌اید و در این چهل‌وپنج سال نیز از آزادسازی سرزمین‌های ایران در دفاع مقدس تا دفاع از حرم و سرکوب تروریست‌های داعش دست بالایی داشته‌اید.

امروز نیز انتظار می‌رود یکبار دیگر پیشقراولی خود را در بالا نگهداشتن پرچم مردم‌سالاری دینی با حضور و مشارکت گسترده در انتخابات روز جمعه نشان دهید.

احترام و همدردی بین‌المللی رؤسای جهان از هند وچین و ژاپن گرفته تا اروپا و آفریقا و آمریکای جنوبی به شهادت عزیزانمان، بویژه شهید جمهور منتخب ملت ایران نشان دادن که مردم‌سالاری دینی سرمایه‌ای عظیم برای ملت ایران است. حضور گسترده شما پاسداری از این سرمایه ملی است.

اطمینان داشته باشید مشارکت حداکثری شما در روز جمعه در تاریخ ایران اسلامی ثبت خواهد شد. اینجانب با همه احترامی که به جناب آقای دکتر پزشکیان به عنوان رزمنده دفاع مقدس دارم از شما میپخواهم که به دکتر سعید جلیلی رای دهید تا ایشان بتواند دولت مردمی جدیدی را با اجماع همه نیروهای انقلابی بوجود آورد و با ایجاد یک دولت ائتلافی، بستر مناسبی را برای اجماع ملی و مردمی‌کردن اقتصاد و همچنین بهبود زندگی مردم فراهم سازد.

انتظار ما نیز از آقای جلیلی این است که تصدیگری دولت را کاهش دهد، به قیمت‌گذاری دستوری پایان دهد و بجای آن تنظیم‌گری و نظارت دولت را در اقتصاد جایگزین آن سازد.

همچنین انتظار می‌رود، اختیارات بیشتری به استانها داده شود تا در آینده، شهرها و استانها زمام امور را در اقتصاد کشور به دست گیرند و شاهد مشارکت موثر و واقعی مردم در اقتصاد کشور باشیم.

از سوی دیگر، ضروریست دولت آینده ضمن اتخاذ راهبرد درونزایی ـ برون‌گرا، سیاست تعامل‌گرایانه مبتنی بر سه اصل بنیادین عزت، حکمت و مصلحت و براساس فرامین مقام معظم رهبری را دنبال نماید.»

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز