تهران ۳۳.۷۳° كمينه ۳۳.۷۳°  بیشینه ۳۳.۹۹°
۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۴
یادداشت

آقای جلیلی، جنگ شوخی نیست ترس هم دارد

آقای جلیلی، جنگ شوخی نیست ترس هم دارد
در عرصه‌ای که دنیا از گفتگو و صلح حرف می زند و ما مبتکر گفتگو تمدن‌ها هستیم فردی با این نگرش چقدر می‌تواند خطرناک باشد. واقعیتش آقای جلیلی نامزد محترم جنگ خطرناک است، جنگ جنگ است و شوخی نیست
کد خبر: ۷۷۶۳۰

به گزارش معاصر، «جلیلی: ما از جنگ نمی‌ترسیم ، برخی ملت ایران را از جنگ می ترسانند، امروز تمام دشمن همه توانشان علیه حماس به کار برده اند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند. »

 

این‌ تازه‌ترین حرف‌های سعید جلیلی کاندیدای اصولگرا چهاردهمین ریاست جمهوری کشورمان است، کاندیدایی که اتفاقا جانباز و جنگ ندیده هم هست.

 

اما اینکه به راحتی از جنگ حرف می زند یا یادش رفته جنگ چیست یا به پشتوانه‌ای از جنگ حرف می زند که امروز برای عموم قابل درک نیست‌.

 

در عرصه‌ای که دنیا از گفتگو و صلح حرف می زند و ما مبتکر گفتگو تمدن‌ها هستیم فردی با این نگرش چقدر می‌تواند خطرناک باشد.

 

آقای جلیلی شما که در میدان جنگ بوده‌اید و پرپر شدن آن جوانان عزیز را دیده‌اید چرا از جنگ حرف می‌ زنید؟

 

شما که رنج‌های خانواده‌های جانباز و شهدا را دیده‌اید چرا از جنگ نمی ترسید

 

واقعیتش آقای جلیلی نامزد محترم جنگ خطرناک است، جنگ جنگ است و شوخی نیست و اگر ناراحت نمی‌شوید و به شما بر نمی‌خورد و ما را ترسو نمی نامید، ما از جنگ می ترسیم.

 

جنگ و عواقبش ترسناک است و ترس ما طبیعی است، ترس از فردای بعد از جنگ و آینده جنگ زده‌ها هم طبیعی است.

 

آقای جلیلی، برادر محترم آنچه طبیعی نیست، رفتار شماست که می‌ خواهید برای یک دوره ریاست قوه مجریه ایران عزیز را به جنگ بکشانید.

 

با دیدن این روحیه ما را بیشتر از این مصمم می‌کنید که برای وارد جنگ نشدن و حفظ ایران عزیز هم که شده نگذاریم شما رئیس جمهور شوید و آقای پزشکیان را ترجیح دهیم.

 

ناگفته نماند نویسنده هم جنگ زده است، هم مثل شما جنگ دیده اما برادر امروزه دوره جنگ و توپ و تانک تمام شده و اگر هم تمام نشده، نسخه‌ای ترسناک برای ایران ماست.

 

پیشنهاد می‌کنم یکبار دیگر عکس‌های منتشر شده از جنگ غزه و یا اخبار صداوسیما را ببینید تا شاید یادتان بیاید که جنگ شوخی نیست و خیلی هم ترسناک است.

 

ما طبیعی هستیم که از جنگ می ترسیم و شما غیرطبیعی، شک نکنید.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز