تهران ۲۹.۰۱° كمينه ۲۶.۷۹°  بیشینه ۲۹.۸۴°
۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۱
نماینده پزشکیان:

اگر میزان مشارکت بالای ۵۰ درصد باشد، مردم و نظام برنده هستند

اگر میزان مشارکت بالای ۵۰ درصد باشد، مردم و نظام برنده هستند
نماینده مسعود پزشکیان در ستاد انتخابات کشور گفت: اگر میزان مشارکت بالای ۵۰ درصد باشد، نظام برنده است، چون قدرت ملی ایران افزایش می یابد و مردم برنده هستند که تغییری در سفره و معیشت آنها احساس خواهند کرد.
کد خبر: ۷۷۶۵۴

به گزارش معاصر، رضا صالحی امیری در گفت و گو با خبرنگاران در ستاد انتخابات کشور، گفت: روند مشارکت نسبت به هفته قبل مثبت است. روند کلی انتخابات مثبت است. مسائل فرعی مثل همه انتخابات وجود دارد که با پیگیری و گفت و گو حل و فصل می شود؛ با مسائل جدی برخورد نکرده ایم.

وی افزود: اراده نظام بر برگزاری انتخابات حداکثری و اراده مردم حضور در صندوق های رأی است که این دو اراده وفاق و انسجام ملی ایجاد می کند که برنده مردم و نظام هستند و شخص نیست؛ هیچ کس نباید احساس کند او برنده است. اگر میزان مشارکت بالای ۵۰ درصد باشد، نظام برنده است، چون قدرت ملی ایران افزایش می یابد و مردم برنده اند که تغییری در سفره و معیشت آنها احساس خواهند کرد.

صالحی امیری با بیان اینکه ما به عنوان نمایندگان آقای پزشکیان آرزوی مشارکت حداکثری و تغییر در معیشت مردم ایران را داریم، گفت: امشب تا صبح در وزارت کشور مهمان این مجموعه هستیم. رفتار وزیر کشور و مجموعه وزارت کشور با ما بسیار اخلاقی و با مدارا و شایسته بود و ما گله ای نداریم.

برخی گزارش ها از برخی صندوق ها می رسد که در یک محیط دوستانه و با گفت و گو حل می کنیم. نسبت به روند کلی انتخابات مشکل خاصی را احساس نکرده ایم. ما به عنوان نمایندگان آقای پزشکیان مساله ای را نه مشاهده کرده و نه باور کرده ایم که اتفاق افتاده باشد. اگر هر مشکلی باشد به خود وزارت کشور منعکس می کنیم؛ این مسائل در روند کلی انتخابات تاثیر جدی ندارد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز