تهران ۳۳.۷۳° كمينه ۳۳.۷۳°  بیشینه ۳۳.۹۹°
۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۰
ارگان مطبوعاتی نزدیک به سپاه:

اصلاح‌طلبان در انتخابات شکست خوردند!

اصلاح‌طلبان در انتخابات شکست خوردند!
ارگان مطبوعاتی نزدیک به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معتقد است اصلاح طلبان در انتخابات اخیر شکست خوردند، چون پزشکیان فقط ۲۶ درصد رای داشت.
کد خبر: ۷۷۷۲۰

به گزارش معاصر، ارگان مطبوعاتی نزدیک به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معتقد است اصلاح طلبان در انتخابات اخیر شکست خوردند، چون پزشکیان فقط ۲۶ درصد رای داشت.

 

روزنامه جوان نوشت، بالاخره اصلاح‌طلبان بدون، چون و چرا و با همه وجود وارد صحنه انتخابات شدند و در یک رقابت واقعی وزن اجتماعی‌شان روشن شد.

 

درست است که آنان از لحاظ حقوقی با ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار رأی پیروز انتخابات هستند، اما این پیروزی از جهت ثبت تاریخی برای آنان از شکست سنگین‌تر است.

 

آنان هوشمندانه رصد می‌کردند تا هیچ‌گاه از مردم شکست نخورند، اما آن هیمنه پنبه‌ای فرو ریخت. خاتمی، ظریف، روحانی، آذری جهرمی، نهضت آزادی، علیرضا رجایی، زیدآبادی، صمیمی، خانواده تاج‌زاده، محقق داماد و همه و همه آمدند تا پایین‌ترین درصد رأی یک رئیس‌جمهور در تاریخ ۴۵ ساله جمهوری اسلامی را به آقای پزشکیان بدهند. اگرچه معتقدم آنان هیچ تأثیری نداشتند و این رأی هم مدیون مرام خود پزشکیان است.

 

این روزنامه افزوده است: اکنون اصلاح‌طلبان صاحب پایین‌ترین رأی یک رئیس‌جمهور در کشورند. حتی نتوانستند رأی رئیس‌جمهور عاریتی خود یعنی روحانی را احیا کنند و مسن‌ترین کاندیدای تاریخ انقلاب نیز از آنان است.

اکنون ۷۴ درصد ملت به آنان «نه» گفته‌اند و این وزن واقعی فقط در چنین شرایطی شفاف می‌شد.

اپوزیسیون‌نما‌ها دیگر نمی‌توانند بگویند آن ۵۰درصد که مشارکت نکردند با ما هستند، زیرا شما التماس کرده‌اید، وحشت آفرینی کرده‌اید، با شعار «برای ایران» از جمهوری اسلامی برائت جسته‌اید، اما وقعی به شما گذاشته نشد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز