پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
آخرین اخبار
June 12 2021-شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
کد خبر: ۸۵۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۶
وزیر ورزش خواستار پیگیری اتفاقات فدراسیون تیراندازی با کمان شد
پس از پیگیری‌های وزیر ورزش و جوانان در خصوص اتفاقات فدراسیون تیراندازی با کمان، دومین نامه معاونت ورزش قهرمانی نیز به دبیرخانه این فدراسیون رسید.
وزیر ورزش با همراهاناخبار معاصر: پس از انتشار خبر امضای 30 نفر از اعضای مجمع فدراسیون تیراندازی با کمان و درخواست آنها از وزیر ورزش برای اصلاح اساسنامه این فدراسیون و برگزاری مجمع فوق‌العاده، محمود گودرزی هفته گذشته با ارسال دست‌خطی به معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان خواستار پیگیری اتفاقات فدراسیون تیراندازی با کمان شد.

در پی آن سجادی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه‌ای به فدراسیون تیراندازی با کمان خواستار برگزاری مجمع فوق‌العاده فدراسیون شد. این دومین نامه‌ای است که از سوی معاونت قهرمانی در این خصوص به فدراسیون ارسال می‌شود. در حالی از درخواست معاونت ورزش قهرمانی برای برگزاری مجمع فدراسیون خبر داده می‌شود که محمدعلی شجاعی رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان این نامه را در خصوص اصلاح اساسنامه فدراسیون عنوان کرده است.

فدراسیون تیراندازی با کمان به دلیل دو شغله بودن محمدعلی شجاعی طی 2 سال گذشته با حواشی زیادی روبه‌رو بود و قرار بود مجمع انتخابات این فدراسیون 18 آبان‌ ماه برگزار شود اما با سفر شجاعی به تایلند و استعفای وی از خزانه‌داری کمیته ملی المپیک این انتخابات لغو شد. شنیده‌ها حاکی است که استعفای شجاعی از خزانه‌داری کمیته ملی المپیک هنوز تایید نشده است و باید منتظر عکس‌العمل فدراسیون تیراندازی با کمان در خصوص نامه دوم نصرالله سجادی باشیم.


انتهای پیام/
منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار