کد خبر: ۸۸۵۲
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۰
انتشار عکسی در فضای مجازی با عنوان برخورد شدید عوامل شهرداری با یک مرد لبو فروش ، واکنش محمد باقر قالیباف شهردار تهران را در پی داشت.
اخبار معاصر: روز گذشته انتشار عکسی در فضای مجازی با عنوان برخورد شدید عوامل شهرداری با یک مرد لبو فروش ، واکنش محمد باقر قالیباف شهردار تهران را در پی داشت.

به طوری که شهردار تهران پس از رويت تصوير ادعا شده در شبكه های اجتماعی، دستوری مبنی بر رسیدگی به این مسئله توسط سازمان بازرسی شهرداری تهران را صادر و تاكيد كرد كه در صورت صحت موضوع، با عوامل اجرايی برخورد خواهد شد. همچنین دفتر شهردار تهران از كسانی كه مستندی در اين رابطه در اختيار دارند درخواست کرد تا مستندات خود را از طريق شماره تلفن 1888 در اختيار شهرداری قرار دهند.

واژگونی گاری لبو فروش جنجالی تهران

به دنبال پیگیری های صورت گرفته توسط خبرنگار ما از شاهدان عینی این ماجرا چنین مطرح شد که شهرداری چندین مرتبه به این لبو فروش تذکر داده اما وی توجه نکرده و به دنبال آن ماموران شهرداری قصد جمع آوری بساط این لبو فروش را داشتند که متاسفانه با واژگونی گاری توسط خود لبو فروش مواجه شدند. 

البته فیلمی 30 ثانیه ایی نیز در اختیار قرارگرفته که گویای این واقعیت است که خود لبو فروش گاری را وازگون می کند؛ اما انچه مسلم است در رابطه با قبل و بعد این اقدام فیلمی در اختیار نیست تا  بتوان دقیق تر رفتار ماموران را پیش از این برخورد عصبی بررسی کرد.

مطلب دیگر در رابطه با این اتفاق این است که قصه برخورد و ساماندهی با دست فروش ها سری دراز داشته و سال‌هاست دست به گریبان مدیریت شهری است اما تا کنون  پروژه موفقی عملیاتی نشده و روش قالب؛ ماموران سد معبر بودند که با توجه به  گستردگی قابل توجه این اقشار زحمت کش دست فروش که عمدتا هم پیگیر معاش خود هستند ؛ این نحوه تنها به طور مقطعی جواب داده است .

شاید یکی از راه های جلو گیری از این چنین اتفاقاتی تجمیع و اسکان مناسب دست فروش هاست.البته این دست فروشان نیز معتقد اند که هر زمان تصمیم بر ساماندهی بوده مبلغی از آن‌ها اخذ شده است.
 
لحظه واژگون شدن کاری لبو توسط این دست فروش در ادامه قابل مشاهده است.انتهای پیام/
انتهای پیام
خبرهای مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار