حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۸۹۹۹
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۷
رئیس مرکز برنامه ریزی آموزش و پرورش اعلام کرد: سازمان سنجش آموزش کشور نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش را امشب منتشر می‌ کند.
۳۳۰۰ نفر پذیرفته شدنداخبار معاصر: رئیس مرکز برنامه ریزی آموزش و پرورش اعلام کرد: سازمان سنجش آموزش کشور نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش را امشب منتشر می‌ کند.

محمدحسین سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار داشت: نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش امشب اعلام می‌شود.

وی افزود: مطابق با آنچه که سازمان سنجش آموزش کشور به آموزش و پرورش اعلام کرده است، نتایج نهایی آزمون استخدامی این وزارتخانه امشب و یا حداکثر تا صبح فردا اعلام می‌شود.

سلیمی جهرمی در خصوص تکمیل یا عدم تکمیل ظرفیت‌های این آزمون، خاطرنشان کرد: حدود 400 ظرفیت این آزمون خالی مانده است و اسامی 3300 نفر امشب به عنوان نتایج نهایی اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: از مجموع ظرفیت پنج هزار نفری، 1300 نفر هم مربوط به سهمیه شاهد است که از طریق بنیاد شهید این تعداد معرفی می‌شوند.

رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش در خصوص تکالیف بعدی پذیرفته شدگان، تصریح کرد: پس از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی، اطلاعیه‌ای منتشر می‌شود که زمان چگونگی انجام گزینش، معاینات پزشکی و همچنین آغاز آموزش این افراد در دانشگاه فرهنگیان را مشخص می‌کند.


انتهای پیام/منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: