پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۴.۸۴° كمينه ۴.۸۴°  بیشینه ۴.۹۹°

آرشیو

از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1
به دعوت وزیر دفاع قطر وزیر دفاع ایران وارد دوحه شد

امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به منظور دیدار با مقامات دفاعی و نظامی قطر و شرکت در مراسم افتتاحیه و بازدید از نمایشگاه توانمندی های دفاع دریایی(Dimex) وارد دوحه شد.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی؛ قصاص؛ حکم بدوی پرونده (مرگ آوا) کودک ارومیه ای

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: پرونده در دادگاه کیفری یک استان مطرح و پس از طی مراحل قانونی و تحقیقات انجام شده و با توجه به دلایل و مدارک موجود، حکم بدوی قصاص نفس متهمه صادر شد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور انتخابات در ۱۶ حوزه به دور دوم کشید

«۲۰۱ نماینده تا این لحظه به مجلس راه یافتند و نتایج نهایی ۱۸۷ حوزه انتخابیه تا این لحظه اعلام شده است. در ۱۶ حوزه انتخابات به مرحله دوم کشیده شد.»

القانون فی الطب تجویز چند برگ خشک با چاشنی آمفتامین

«تصفیه‎ کننده خون، آرام‌کننده اعصاب، ادرارآور، تقویت‌کننده کلیه‌ها، برطرف‌کننده سرماخوردگی، ازبین‌برنده سرفه، درمان‌کننده برونشیت، درمان‌کننده التهاب و ورم کلیه، درمان‌کننده بیماری سرخک و مخملک و.» شاید کمی عجیب به نظر برسد،

رای‌گیری انتخابات مجلس چهلمین انتخابات؛ شکست‌ها و پیام‌های معنادار

رای‌گیری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان به پایان رسید و رفته رفته با آمارهای تایید شده‌ای که از سوی وزارت کشور اعلام خواهد شد چهره مجلس دوازدهم و خبرگان ششم را مشاهده خواهیم کرد.

بررسی روند بازار خودرو شوک شدید به قیمت خودرو + جدول

نوسان قیمت‌ها در بازار خودرو ادامه دارد؛ به طوری که طی ۲۴ ساعت گذشته قیمت انواع خودروهای داخلی شاهد رشد یک تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت‌ها بود.

دانشمندان دانشگاه‌های استرالیا گرمایش بی‌سابقه زمین و اثر آن در خاورمیانه

بنابر تکنیک‌های جدید اندازه‌گیری مقدار گرمایش زمین،‌ دمای سیاره‌مان از آستانه بحرانی تعیین‌شده در توافق پاریس (۱٫۵‌درجه سانتی‌گراد) عبور کرده و به نظر می‌رسد تا پایان این دهه از آستانه دیگری هم فراتر رود.

وزیر خارجه اسبق آمریکا هیلاری کلینتون: نتانیاهو باید برود

هیلاری کلینتون به بررسی نحوه رسیدگی و عملکرد نتانیاهو در جنگ غزه پرداخته و گفته که او باید از سمت نخست وزیری رژیم صهیونیستی کناره‌گیری کند.

فعال سیاسی اصولگرا سهم خواهی قالیباف از لیست های انتخاباتی

اردکانی گفت: در حال حاضر شاهد وضعیتی هستیم که بسیاری از کاندیداهایی که صلاحیت آنها توسط هیئت‌های اجرایی تایید نشده بود توسط شورای نگهبان تأیید شد.

آخرین اخبار روز