پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۲۸.۸۵° كمينه ۲۴.۷۹°  بیشینه ۲۸.۹۹°

آرشیو

از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1
مخبر عنوان کرد: ضرورت همبستگی کشورهای اسلامی برای جلوگیری از استمرار جنایتگری صهیونیست‌ها

سرپرست نهاد ریاست جمهوری با اشاره به توافقات مهم و راهبردی صورت گرفته میان ایران و پاکستان در سفر رئیس جمهور فقید به اسلام‌آباد از جمله هدف‌گذاری برای افزایش سطح تبادلات تجاری و اقتصادی میان دو کشور به 10 میلیارد دلار، ابراز امیدواری کرد

کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات مناظره‌ی فردا از چند شبکه پخش می‌شود؟

مناظره‌های نامزدهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از روز دوشنبه (۲۸ خردادماه) آغاز می‌شود و از شبکه‌های یک، سلامت و جام‌جم به صورت زنده پخش خواهد شد.

محمود نبویان نبویان: انصراف جلیلی از کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری دروغ انتخاباتی است

محمود نبویان از چهره‌های نزدیک به سعید جلیلی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، انصراف جلیلی از انتخابات را تکذیب کرد و گفت: انصراف آقای جلیلی از کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری یک دروغ انتخاباتی است.

فضای تبلیغاتی انتخابات نگاهی سریع به زمان مناظره ۶ کاندیدای انتخابات ۱۴۰۳

در راستای فضای تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری، پنج مناظره چهار ساعته از شبکه یک سیما تهیه و پخش خواهد شد. اولین مناظره فردا؛ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ با حضور شش کاندیدای این انتخابات برگزار خواهد شد.

در دانشگاه تهران پزشکیان: اگر سرسپردگی من به رهبری را قبول ندارید، حق توهین ندارید

پزشکیان، کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: اگر عقیده من مبنی بر احترام و سر سپردن به رهبری را قبول ندارید، حق ندارید به من توهین کنید. آزادی به این معنا نیست که به هرکه می‌خواهیم توهین کنیم.

ویژه برنامها برنامه‌های امروز نامزدها در تلویزیون/آغاز مستندها

تبلیغات تلویزیونی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بعدازظهر امروز (شنبه ۲۶ خرداد ماه) ادامه خواهد یافت و هر ۶ نامزد در میزگردهای تخصصی و برنامه‌های تبلیغاتی حضور دارند. علاوه بر آن پخش مستند نامزدها هم از امروز آغاز می‌شود.

سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی پزشکیان در حوزه رفاه و تامین اجتماعی اعلام شد

سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی مسعود پزشکیان نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری برای اجرای کامل اصول قانون اساسی و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری رفاه و تامین اجتماعی اعلام شد.

سخنگوی سپاه پاسداران دشمنان نداشته‌های ما را بزرگ‌نمایی می‌کنند

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان نداشته‌های ما را بزرگ‌نمایی می‌کنند، گفت: متأسفانه گاهی در داخل کشور در مقاطعی به‌ ویژه در زمان انتخابات داشته‌های خود را زیر سوال می‌بریم...

آخرین اخبار روز