پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۲۸.۸۵° كمينه ۲۸.۷۳°  بیشینه ۲۸.۹۹°

اجتماعی

معاون شهردار تهران: پلتفرم واگن ملی را در اختیار سایر کلانشهرها قرار می‌دهیم

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از آمادگی شهرداری تهران برای انتقال پلتفرم واگن ملی به شهرداری سایر کلانشهرهای کشور خبر داد.

حضور دو ساعته رئیس سازمان بازرسی در مرکز خیریه یاوران معلولان نارمک پیگیری حق پرستاری افراد دارای معلولیت در بودجه ۱۴۰۳

رئیس سازمان بازرسی همزمان با روز جهانی افراد دارای معلولیت در حاشیه بازدید از مرکز خیریه یاوران معلولان نارمک‎ گفت:همه مسئولان در قبال این قشر از جامعه مسئولیت دارند و باید این قانون به طور کامل اجرا شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی: زیرساخت های لازم برای افزایش فرزندآوری در استان مرکزی فراهم شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: زیرساخت های لازم برای افزایش فرزندآوری و جوانی جمعیت در این استان فراهم شود.

تلاش الهه محمدی برای گرفتن تایید دروغ ضرب و شتم مهسا امینی توسط مامورین گشت ارشاد

تلاش الهه محمدی برای گرفتن تایید دروغ ضرب و شتم مهسا امینی توسط مامورین گشت ارشاد از بستگان مهسا و انکار این موضوع توسط خانواده مرحومه امینی

۵ دلال ارزی در تهران بازداشت شدند

به گزارش خبرگزاری معاصر، جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری پنج فعال غیرمجاز ارزی با گردش مالی بیش از 153 میلیارد ریال خبر داد.

قطع درختان سرسبز در شهر صنعتی البرز

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست قزوین تاکید دارد که در حال پیگیری پرونده این تخلف از طریق دادستانی استان است و یکی از این دو مالک نیز بابت قطع این درختان در مراجع قضایی شهرستان البرز علیه شریک خود طرح شکایت کرده است.

مینا عباسی دانشجوی دکترای حقوق خصوصی دعوای تخلیه عین مستاجره

دعاوی تخلیه از معروف‌ترین دعاوی در دادگاه های حقوقی می باشد تا جایی که حدود ۳۰ الی ۴۰% از دعاوی حقوقی مطرح در دادگاه های حقوقی را در دعوی تخلیه ملک مسکونی استیجاری و سایر دعاوی ناشی از روابط موجر و مستاجر تشکیل میدهد.

افتتاح اولین مرکز تخصصی جوانی جمعیت و پیشگیری از سقط جنین در سمنان اولین مرکز تخصصی جوانی جمعیت و پیشگیری از سقط جنین در سمنان افتتاح شد

اولین مرکز تخصصی مردمی نفس استان سمنان با محوریت تحقق جوانی جمعیت و پیشگیری از سقط جنین افتتاح شد.

جزئیات آتش سوزی در خیابان ملت تهران

وی ادامه داد: آتش نشانان با مراجعه به محل مشاهده کردند که در یک ساختمان ۲ طبقه و در طبقه بالا که چند واحد اداری و مغازه بهداشتی وجود داشته آتش شعله ور شده است.

هواشناسی| کاهش دمای هوا در نوار شمالی کشور

در شمال غرب، جنوب غرب دامنه‌های جنوبی البرز شمال شرق و شرق کشور سرعت وزش باد افزایش می‌یابد و در مناطق مستعد موجب خیزش گردوخاک خواهد شد.

آخرین اخبار روز