پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ° كمينه °  بیشینه °

دین،معنویت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: تکلیف عمره سریع‌تر مشخص شود

شورای برنامه ‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در کربلا تشکیل شد و ضمن بررسی چگونگی خدمات‌رسانی اربعین، بر ضرورت تعیین تکلیف عمره، تاکید شد.

گزارش تصویری از مرز چذابه

بازید از مرز چذابه به همراه بسیج رسانه استان خوزستان و هیئت همراه دکتر سجاد بهمئی مسئول بسیج رسانه خوزستان

تصاویر| پذیرایی از کودکان توسطِ غرفه‌ی بازنشستگان

مرز چذابه محل برپایی بسیاری از مواکبِ شرکت‌های مختلف از نقاط کشور شده است که صندوق بازنشستگی کشوری در این مسیر با برپایی موکب از زائران حسینی پذیرایی می‌کند.

ورود روزانه ۵ هزار ایرانی به عربستان

با آغاز پروازها از فرودگاه جده و ورود مستقیم زائران به مکه، حدود دوهزار زائر ایرانی در روز به زائران مکه اضافه خواهد شد.

جزئیات جدید حج

روحانیون کاروان‌ها ساعت کاری ندارند و باید در طول شبانه‌روز در خدمت زائران باشند و نباید هیچ زائری در خصوص سؤال و شبهات خود بی‌پاسخ بماند.

صدور ویزای الکترونیکی حج تمتع ۱۴۰۲ آغاز شد

زیرساخت‌های دریافت این ویزا از چندی قبل در سازمان حج و زیارت فراهم آمده و با تلاش کارشناسان این سازمان، روادید الکترونیکی عوامل اجرایی و حجاج در حال صدور می‌باشد.

شهردار منطقه۲۲: احرای برنامه در زمینه عفاف و حجاب یکی از رویکردهای مهم فرهنگی است

بوستان هاي ويژه بانوان با رويكرد ترويج سبك زندگي اسلامي- ايراني به ويژه فرهنگ عفاف و حجاب ايجاد شده كه اين اقدام مي تواند در راه ترويج اين فرهنگ غني گام های موثري باشد.

جزئیاتی از حج ۱۴۰۲؛ حجابتان را رعایت کنید، ‌مواظب رفتارتان باشید، لپ‌تاپ نیاورید

از ۵۰۳ کاروان شیعه، ۱۷۴ کاروان «مدینه بعد» و ۳۲۹ کاروان «مدینه قبل» هستند. همچنین از ۶۶ کاروان اهل سنت، ۶۳ کاروان «مدینه بعد» و ۳ کاروان «مدینه قبل» هستند.

آخرین اخبار روز