پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ° كمينه °  بیشینه °

قوه قضاییه

نماینده دادستان: رژیم صهیونیستی همکاری اطلاعاتی داشته است

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات یوهان هنریک نیلز فلودروس، به ریاست قاضی حجت‌الاسلام والمسلمین افشاری در شعبه ٢۶ دادگاه انقلاب اسلامی برگزار شد.

دادستان تهران: به اتهام اخذ رشوه مدیران اداره منابع طبیعی و آبخیزداری تهران دستگیر شدند

صالحی با اشاره به اقدامات دادستانی تهران در مقابله با زمین خواری اظهار کرد: تعدادی از مدیران اداره منابع طبیعی و آبخیزداری تهران برای برخی افراد با انجام روش‌هایی نظیر اصلاح هندسی نسبت به اعلام مستثنی بودن اراضی ملی اقدام و در قبال آن رشوه دریافت می‌کردند.

رئیس کل دادگستری استان البرز: اعلام جزئیات و نحوه وقوع قتل مرحوم مهرجویی

حسین فاضلی هریکندی گفت که با توجه به دستور رئیس قوه قضائیه در کمتر از دو ماه پس از وقوع قتل مرحوم مهرجویی و همسر وی، کیفرخواست چهار متهم پرونده صادر و جهت رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان البرز ارجاع شد.

دادستان عمومی و انقلاب بندر امام خمینی (ره): اخلال در نظام اقتصادی در بندر امام خمینی (ره)

محمدرضا جعفری اصل از صدور کیفرخواست برای متهمان پرونده اخلال عمده در نظام اقتصادی در امر مایحتاج عمومی با ۱۹ متهم خبر داد.

دیداراعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان با حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای

اژه‌ای در مجلس شورای اسلامی به منظور برگزاری نشست مشترک مجلس و قوه قضائیه در روز ۱۳ آذر صورت گرفت

سفر رئیس قوه قضاییه به اردبیل

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در بیست‌ و هشتمین سفر استانی خود از بدو تصدی ریاست دستگاه قضا،در رأس هیئت عالی قضایی وارد استان اردبیل شد.

رئیس‌جمهوری: بودجه ۱۴۰۳ بر رشد اقتصادی ۸ درصدی هدف‌گذاری شده است

رئیس‌جمهوری گفت: در لایحه بودجه ۱۴۰۳ مبتنی بر تأکیدات مقام معظم رهبری و اسناد بالادستی رشد اقتصادی ۸ درصدی هدف‌گذاری شده که با توجه به آمار سه ماه نخست سال که رشد ۷ درصدی را در بخش‌های مختلف نفت، صنعت و کشاورزی نشان می‌دهد، تحقق این هدف‌گذاری دور از انتظار نیست.

بازدید رئیس قوه قضاییه و جمعی از مقامات قضایی از نمایشگاه به‌روزترین و جدیدترین دستاوردهای موشکی، پهپادی، پدافندی و فضایی سپاه

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای و جمعی از اعضای شورای عالی قوه قضاییه، از آخرین دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازدید کردند.

وصول 28 هزار میلیارد تومان از مطالبات شرکت گاز از صنایع با پیگیری دستگاه قضایی در استان‌های بوشهر و هرمزگان

در طی یک ماه گذشته با اقدامات انجام شده از سوی دستگاه قضایی در استان‌های بوشهر و هرمزگان 28 هزار میلیارد تومان از مطالبات شرکت گاز از صنایع وصول شد.

وصول 28 هزار میلیارد تومان از مطالبات شرکت گاز از صنایع با پیگیری دستگاه قضایی در استان‌های بوشهر و هرمزگان

در طی یک ماه گذشته با اقدامات انجام شده از سوی دستگاه قضایی در استان‌های بوشهر و هرمزگان 28 هزار میلیارد تومان از مطالبات شرکت گاز از صنایع وصول شد.

آخرین اخبار روز