پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۱.۵۱° كمينه ۱.۵۱°  بیشینه ۱.۹۹°

قوه قضاییه

قوه قضائیه: آذری جهرمی با قرار تامین کیفری آزاد است

شکایت مردم اهواز از وزیر ارتباطات به دلیل این است که تعدادی از جوانان جذب گروه‌های تکفیری شده و درنهایت حادثه تروریستی رژه نیروهای مسلح رخ داده و عزیزانشان شهید شدند.

دقایقی پیش؛ سفر رئیس قوه قضاییه به مازندران

حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه به همراه جمعی از مسؤولان عالی قضایی به وارد استان مازندران شد

در حاشیه کاشت نهال به مناسبت روز درختکاری رئیسی به آسیب زنندگان محیط زیست هشدار داد

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه تعرض به جنگل‌ها، محیط زیست و منابع طبیعی از ناحیه هیچکس با هیچ توجیهی پذیرفتنی نخواهد بود، گفت: تغییر کاربری اراضی خلاف قانون چه از ناحیه افراد حقیقی و چه از ناحیه افراد حقوقی مجاز نیست و لازم است با آن برخورد شود.

رئیس قوه قضائیه گفت: تعطیلی واحدهای تولیدی به خاطر بدهی بانکی غیرقانونی است

رئیس قوه قضائیه پیش از ظهر پنجشنبه در دیدار با نخبگان و نمایندگان اقشار مختلف آذربایجان غربی گفت: نباید بانک‌ها در راستای تعطیلی واحدهای تولیدی به خاطر بدهی بانکی تلاش کنند، این کار غیرقانونی است. .

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی عنوان کرد؛ سند تحول قضایی نقشه راه اصلاح امور و نظام قضایی کشور است

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: سند تحول قضائی، معماری دستگاه قضائی را متناسب با اهداف گام دوم انقلاب اسلامی در سال‌های آتی و برای اجرای مأموریت‌های محوری قوه قضائیه به عنوان مجری عدالت حقوقی در کشور و مرجع رسیدگی به تظلمات عمومی را بازنگری و ساماندهی می‌کند.

در بیست و سومین سفر استانی خود؛ رییس قوه قضاییه وارد آذربایجان‌غربی شد

رئیس دستگاه قضا دقایقی پیش در راس هیئتی از مسئولان قضایی کشور وارد آذربایجان غربی شد.

یک عضو حزب موتلفه خبر داد رئیسی پیشنهاد نامزدی در انتخابات 1400 را رد کرد

یکی از اعضای حزب مؤتلفه اسلامی گفت: رئیسی کسی است که از نخستین روزهای قوه قضائیه در قوه قضائیه بوده و به وضوح همه چیز را می داند. لذا به او برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 پیشنهاد داده اند و قبول نکرد.

واکنش رییس قوه قضاییه به ادعاهای حقوق بشری برخی کشورهای غربی آماده‌ایم در زندان‌ها را برای مدعیان حقوق‌بشر باز کنیم

رئیس قوه قضائیه گفت: آمادگی داریم درب زندان‌های خود را باز کنیم تا مدعیان حقوق بشر، هر زندانی را که در ایران می‌خواهند، ببینند. مشروط به اینکه بگذارند ما هم هر زندانی را که در کشور آن‌ها می‌خواهیم ببینیم.

صبح امروز پنجشنبه، دوم بهمن‌ماه رئیس قوه قضاییه به سمنان سفر کرد

آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه در بیستمین سفر استانی خود همراه با یک هیأت عالی‌رتبه قضایی به استان سمنان سفر کرد.

الزامات اجرای سند تحول قوه قضائیه

سند تحول، بیانیه راه قوه قضائیه و سندی است که مسیر ‌‌این دستگاه را در سال‌های آینده روشن کرده و افق دید مسئولان بر تحول این نهاد کهن و قدیمی را که در دی ماه 99 توسط ریاست محترم قوه قضائیه نگاشته شده، باز می‌کند.

آخرین اخبار روز