پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۲۷.۸۵° كمينه ۲۷.۸۵°  بیشینه ۲۷.۸۵°

فارس

جهاد کشاورزی استان فارس کسب رتبه عالی گزینش جهاد کشاورزی فارس در کشور

مدیر هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، از کسب رتبه عالی هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در سطح کشور خبر داد.

برگزاری هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه در شیراز

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از برگزاری هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه، ادوات باغبانی، تجهیزات گلخانه ای، سیستم های نوین آبیاری و نهاده های کشاورزی در شیراز خبر داد.

رئیس جهاد کشاورزی فارس: تناسب سطح زیر کشت در اراضی پایاب سد درودزن رعایت شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس بر رعایت تناسب سطح زیر کشت محصولات شتوی در اراضی پایاب سد درودزن با میزان حق آبه تخصیص یافته از این سد تاکید کرد و گفت: با افزایش سطح زیر کشت میزان تقاضا برای یک حجم مشخص از آب رهاسازی شده افزایش می یابد.

مدیر شیلات فارس خبر داد: تولید کنندگان ماهیان زینتی فارس ساماندهی می شوند

مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از طرح ساماندهی تولید کنندگان ماهیان زینتی این استان خبر داد و گفت: این طرح با ایجاد یک تشکل در قالب "تعاونی" تولید کنندگان ماهیان زینتی این استان در دستور کار قرار داد.

در 6 ماه نخست امسال؛ صادرات 37 هزار تن محصولات کشاورزی از گمرکات فارس

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از صادرات 37 هزار و 962 تن محصولات کشاورزی در 6 ماهه نخست امسال از گمرکات این استان خبر داد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه در سال قبل افزایش 31 درصدی دارد.

مدیر حفظ نباتات فارس خبر داد: سن زدگی گندم کشاورزان فارس به صفر رسیده است

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: در سال زراعی گذشته (1402-1401) از بالغ بر یک میلیون تن گندم خریداری شده از کشاورزان این استان میزان گندم سن زده به حدود صفر درصد رسیده است.

روی خوش کشاورزان فارس به زراعت کلزا

مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از کشت کلزا در بیش از 2 هزار هکتار از اراضی این استان تا کنون خبر داد.

روزِ پرکار اوجی با هدف توسعه و آبادانی/ در سفر به استان فارس چه گذشت؟

وزیر نفت در سفری کاری و استانی همراه با رئیس‌جمهوری و دیگر اعضای هیئت دولت برای دومین بار عازم استان فارس شد و این بار در شهرستان‌های لامرد و مُهر حضور یافت.

با احکام وزیر جهاد کشاورزی؛ اعضای هیات بدوی جهاد کشاورزی فارس معرفی شدند

محمد علی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی با صدور احکامی جداگانه اعضای اصلی و علی البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان سازمان جهاد کشاورزی استان فارس را منصوب و معرفی کرد.

نماینده تام الاختیار وزیر جهاد کشاورزی در میز ارتباطات مردمی فارس

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: با توجه به پیش روی بودن سفر رئیس جمهور محترم به این استان، میز ارتباطات مردمی با حضور محسن عسکری نماینده تام الاختیار وزیر جهاد کشاورزی، در این سازمان تشکیل می شود.

آخرین اخبار روز