پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۲۱.۷۳° كمينه ۱۵.۷۹°  بیشینه ۲۱.۹۹°

حقوق و قضا

دادستان تهران : درخواست اشد مجازات برای متهم تعرض به سفارت آذربایجان

علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران از تکمیل بخشی از تحقیقات قضایی و صدور کیفرخواست برای متهم تعرض مسلحانه به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران خبر داد.

ذرت‌های آلوده؛ اسنادی که قوه قضائيه از زیرمجموعه‌های وزارت جهاد کشاورزی منتشر کرد

پس از انتشار مصاحبه وزیر جهاد کشاورزی درباره وضعیت نهاده‌های دامی در سیلوی اسدآباد استان همدان، مرکز رسانه قوه قضائيه با انتشار اسنادی از زیرمجموعه‌های وزارت جهاد کشاورزی نسبت به ادعای وزیر روشنگری کرد.

حکم پرونده موسوم به کامیون‌داران تأیید شد

رئیس کل دادگستری استان تهران از تأیید حکم پرونده موسوم به کامیون‌داران خبر داد و گفت: متهمان به حبس، جزای نقدی و تحویل کامیون‌ها محکوم شدند.

جلوگیری از خروج دو هزار و ۲۰۰ هزار میلیارد ریال ارز با اقدامات سازمان بازرسی کل کشور

نامه هشداری و به موقع سازمان بازرسی کل کشور به گمرک جمهوری اسلامی ایران پیرامون انعقاد قرارداد با یک شرکت چینی از تضییع دو هزار و ۲۰۰ هزار میلیارد ریال ارز جلوگیری کرد.

احکام مقصران حادثه مرکز نگهداری معلولان نیلوفران آبی بوشهر صادر شد

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با بیان اینکه این مرکز در حال حاضر توسط بهزیستی استان اداره می‌شود، گفت: از زمان وقوع حادثه تاکنون سه بار شخصا از مجموعه بازدید کرده‌ام و اکنون این مجموعه به خوبی اداره می‌شود.

بررسی و رصد میدانی آخرین وضعیت زندانیان با حضور ۲۸۵ نفر از قضات

حقوق فرد زندانی عمدتا در امکان بهره‌مندی وی از تاسیسات نهادهای ارفاقی تجلی و ظهور یافته و ضروری است تا در مسیر رسیدگی به پرونده‌ها و در روند اجرای حکم این مهم رعایت شود.

فیلم|طعم شیرین اتمام یک حسرت چهل ساله

سکونت ۴ دهه‌ای، بدون حق مالکیت چگونه پایان یافت؟

ورود دادستانی کل کشور به موضوع دریافت هزینه‌ها به روش‌های غیرقانونی توسط برخی مشاغل

معاون دادستان کل کشور در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان امور مالیاتی خواستار رسیدگی جدی و فوری به موضوع دریافت هزینه‌ها به روش‌های غیرقانونی و فرار مالیاتی توسط برخی پزشکان و دیگر مشاغل شد.

رئیس کل دادگستری مازندران: ۱۲ کانون که در پوشش مرکز آموزشی و مدرسه به تبلیغ فرقه بهاییت میپرداختند در بابل پلمب شد

رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: ۱۲ کانون که در پوشش مدرسه و مرکز آموزشی به تبلیغ فرقه خارجی ضاله بهائیت در بابل می پرداختند پلمب شد.

آخرین اخبار روز