پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۲۳.۸۵° كمينه ۱۷.۷۹°  بیشینه ۲۳.۹۹°

البرز

عزیز اله افضلی بعنوان سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری البرز منصوب شد

طی حکمی از سوی نماینده عالی دولت در استان البرز عزیز اله افضلی بعنوان سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری البرز منصوب شد.

استاندار البرز: بانک های کم کار در حمایت از جوانی جمعیت مورد پیگیری قانونی قرار می‌گیرند

استاندار البرز گفت: آمار دقیق عملکرد بانک در خصوص حمایت از جوانی جمعیت توسط بازرسی استان احصا شود و مورد بررسی قرار گیرد و بانک های کم‌کار در این راستا مورد پیگیری قانونی قرار گیرند.

زمین مورد نیاز برای احداث ۳۰ هزار واحد مسکونی در مناطق محروم البرز واگذار می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از واگذاری زمین مورد نیاز برای احداث ۳۰هزار واحد مسکونی در مناطق محروم البرز به قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) خبر داد.

امسال مشکلی در خصوص سرویس مدارس در البرز وجود ندارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با تاکید بر اینکه امسال مشکلی در خصوص سرویس مدارس وجود ندارد، گفت: از اسفند ماه سال گذشته ساماندهی سرویس مدارس استان در دستور کار قرار گرفته است.

استاندار البرز: مراسم مذهبی، بخشی از فرهنگ دینی و ملی ما محسوب می‌شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: برگزاری مراسم مذهبی، بخشی از فرهنگ دینی و ملی ما محسوب می‌شود بنابراین باید شرایط لازم را برای زنده نگه داشتن این مناسبت ها فراهم کنیم.

طرح های مزرعه خورشیدی و نیروگاه سی اچ پی در البرز مورد حمایت ویژه قرار می گیرند

استاندار البرز گفت: با حمایت از راه اندازی نیروگاه های سی اچ پی و پنل های خورشیدی، سرمایه گذاران را برای تولید برق به این سو سوق داده ایم و شهرک های صنعتی نیز برای تامین برق مورد نیاز خود باید از چنین امکاناتی بهره ببرند.

صدور ۳ هزار و ۶۰۰ کارت نانوا در استان البرز

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز از صدور ۳ هزار و ۶۰۰ کارت نانوا در سطح استان البرز خبر داد و گفت: دولت برای جلوگیری از ایجاد اختلال در بازار آرد و ساماندهی این بازار، نانوایی‌ها را مجهز به کارتخوان کرده است تا میزان مصرف آرد هر نانوایی شفاف شود.

هشدار نارنجی هواشناسی در البرز صادر شد

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان البرز گفت: طبق این هشدار از اواخر بعدازظهر شنبه 18 شهریورماه تا صبح دوشنبه 20 شهریور ماه 1402، وزش باد لحظه ای و شدید، نفوذ و خیزش گرد و خاک، افزایش غبار محلی و کاهش شدید و موقت کیفیت هوا روبه‌رو خواهیم بود.

استاندار البرز: نمایشگاه دستاوردهای جهاد کشاورزی البرز، امید برای آینده، افتتاح شد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: استان البرز از ظرفیت های فراوانی در بخش های مختلف کشاورزی بویژه کشت گلخانه ای و دانش بنیان برخوردار است که اکنون با سرعت در مسیر شکوفایی قرار دارد.

استاندار البرز: شهرداری ها به تعهدات خود در بخش های مختلف خدماتی عمل کنند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: درصدد هستیم که تا پایان دولت سیزدهم ساخت ۲۰۰ مدرسه را به پایان برسانیم ولی با توجه به نیاز استان، باید احساس مسئولیت بیشتری داشته و این رقم را افزایش دهیم.

آخرین اخبار روز