پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۲۶.۷۳° كمينه ۲۶.۵۱°  بیشینه ۲۸.۷۹°

نفت و انرزی

در اولین جلسه تولید شرکت نفت و گاز اروندان گام بلند شركت نفت و گاز اروندان برای تحقق شعار سال ۱۴۰۳

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم، گفت: اقدامات خوبی برای جهش تولید در شرکت نفت و گاز اروندان انجام شده

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان میدان‌داری شركت‌های ایرانی در میادین نفت و گاز غرب كارون

در دولت قبل اکثر توسعه‌ها به دست شرکت‌های خارجی انجام می‌شد و بعضا نیمه‌کاره رها کردند و رفتند. در دولت سیزدهم تمام میادین مشترک غرب کارون که در مرحله توسعه هستند توسط شرکت‌های داخلی در حال انجام و این یک افتخار است.

شرکت پالایش نفت آبادان بازدید بیش از ۱۰۰۰ نفر از غرفه پالایشگاه آبادان در نمایشگاه بین‌المللی بصره

رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان از حضور بیش از هزار بازدیدکننده در غرفه برپاشده این شرکت در نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز بصره عراق خبر داد.

مدیریت اکتشاف قرارداد برداشت داده‌های لرزه‌نگاری دشت مغان امضا شد

قرارداد «برداشت داده‌های لرزه‌نگاری دو بعدی و سه‌بعدی مغان» بین مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و شرکت توسعه انرژی و نفت نگین آفاق کیش «تنکو» امضا شد.

از سوی مهندس عبدالله عذاری اهوازی انتصاب سرپرست پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان

با صدور حکمی از سوی مهندس عبدالله عذاری اهوازی، مدیرعامل شرکت نفت وگاز اروندان، آقای حسین کریمی پور به عنوان سرپرست پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان این شرکت منصوب شد.

در نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز بصره بازدید نائب رئیس کمیسیون نفت، گاز و انرژی عراق از غرفه پالایشگاه آبادان

نائب رئیس کمیسیون نفت، گاز و انرژی مجلس عراق از غرفه شرکت پالایش نفت آبادان در نمایشگاه نفت و گاز بصره بازدید و با مدیرعامل این شرکت دیدار دوستانه داشت.

اقدامات ارزنده شرکت نفت و گاز اروندان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه هویزه از مدیرعامل شر‌كت نفت و گاز اروندان تجلیل كر

سرهنگ حاتم عبیداوی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه هویزه برای اقدامات ارزنده شرکت نفت و گاز اروندان در حوزه‌های فرهنگی، مذهبی و مسئولیت‌های اجتماعی در این شهرستان از مهندس عذاری اهوازی و جمعی از روسای این شرکت تجلیل کرد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران ارزیابی بیش از ۴۲ هزار محل مستعد خوردگی در خطوط لوله و تجهیزات نفت و گاز گچساران

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از انجام موفقیت‌آمیز پایش و ارزیابی بیش از ۴۲ هزار و ۵۸۰ محل مستعد خوردگی در خطوط لوله و تجهیزات این شرکت خبر داد.

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گام‌های اساسی در زمینه تامین كالا و تعمیرات در مناطق نفت‌خیز جنوب

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با اشاره به بهبود شرایط انبار تجهیزات این شرکت نسبت به گذشته گفت: این انبارها از نظر خرید کالا و تأمین ابزار و ادوات مناسب اوضاع قابل‌قبولی دارد و گام‌های اساسی در زمینه تعمیر ماشین‌آلات برداشته شده است.

در راستای عمل به مسئولیت هاي اجتماعی صورت گرفت؛ برگزاری رزمایش بزرگ كمك های مومنانه در شركت نفت و گاز اروندان

در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی در مناطق محروم، شنبه (18 فروردین ماه 1403)، همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر، رزمایش کمک های مومنانه شرکت نفت و گاز اروندان با هدف توزیع بسته های معیشتی بین أیتام و خانواده های نیازمند شهرها و روستاهای مجاور تاسیسات نفتی، در منطقه عملیاتی دارخوین برگزار گردید

آخرین اخبار روز