پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۲.۷۹° كمينه ۰.۷۹°  بیشینه ۲.۹۹°

سلامت

محسنی بندپی عضور کمیسیون بهداشت: قول وزیر بهداشت برای کنترل بازار دارو

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان از وعده کنترل بازار دارو و برطرف شدن کمبود دارویی کشور توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

رییس مرکز تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی: شرایط کنترل کرونا در کشور، طلایی است

رییس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در واکنش به اظهارات آنتونی فائوچی مبنی بر این‌که همه‌گیری کووید۱۹ به پایان رسیده است، گفت: کرونا تمام نشده است و فقط شاید بتوان گفت وارد مرحله جدیدی از همه‌گیری (پاندمی) شده‌ایم.

سخنگوی کمیسیون بهداشت: درپی ایجاد شرایط مناسب برای دسترسی به دارو و اقلام پزشکی هستیم

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تشکیل کارگروهی ویژه در این کمیسیون و دعوت از مسئولان اجرایی مرتبط با موضوع گرانی دارو جهت پاسخگویی خبر داد.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰: افزایش ۵۰ درصدی تعرفه‌ها، خارج از توان مردم است

رئیس کمیسیون اصل ۹۰: افزایش ۵۰ درصدی تعرفه‌های پزشکی در شرایط کنونی خارج از توان مردم است و به‌شدت به اقتصاد و سلامت مردم آسیب خواهد زد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت تکذیب کرد: برای تعرفه‌های پزشکی هنوزعددی اعلام نشده است

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، افزایش تعرفه‌های خدمات پزشکی در سال ۱۴۰۱ را تکذیب کرد و گفت: هنوز تعرفه‌های پزشکی سال ۱۴۰۱ اعلام نشده است.

اعتیاد زنان برای جامعه خطرناک است

آسیب‌پذیری و آسیب‌دیدگی زنان و عدم صیانت از سلامت جسمی و روانی آنها موجب افول اخلاق در جامعه و مسدودسازی شریان‌های زندگی جمعی خواهد شد. نهاد خانواده با حضور زن شکل می‌گیرد.

اخبار سلامت|فوایدباور نکردنی اسفناج برای بدن فوایدباور نکردنی اسفناج برای بدن | از زیبایی پوست تا کاهش وزن

سفناج را باید یک سبزی همه فن حریف نامید. خواص اسفناج برای اعضای داخلی بدن و سلامت و زیبایی پوست و لاغری در کنار درمان بیماری‌های مختلف بخشی از دنیای خاصیت اسفناج است

زالی: پایین‌ترین نرخ موالید از سال ۹۵ تا کنون در کشور

از سال ۹۵ تا ۱۴۰۰ به طور متناوب هر سال میزان باروری و موالید سیر نزولی داشته و متاسفانه در طول نیم قرن گذشته پایین‌ترین نرخ موالید در سال ۹۸ با ۱۲ درصد کاهش گزارش شده است.

گاز حبوبات را چگونه از بین ببریم؟

یک متخصص مشاوره تغذیه و رژیم درمانی معتقد است برای اینکه تامین اسیدآمینه‌های ضروری از طریق حبوبات به طور کامل انجام شود؛ حبوبات باید حتما در کنار غلات مانند نان، برنج و ماکارونی مصرف شوند

آخرین اخبار روز