پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۲.۷۹° كمينه ۰.۷۹°  بیشینه ۲.۹۹°

قیمت

۸ تیر | قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

 قیمت دلار و یورو امروز در صرافی بانک ملی ایران اعلام شد.

رکود بازار موبایل

به ‌گفته رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه و لوازم جانبی، بازار موبایل در ۲ماه اخیر روزهای خوبی را پشت سر نگذاشت و فروش واحدهای صنفی ریزش کرد. واحدهای صنفی یک هفته بعد از خرید متضرر شدند.

جانشین پلیس راهور: خودروی باکیفیت، آمار تصادفات را کاهش می‌دهد

به گفته جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا واردات خودروی باکیفیت باعث کاهش آمار تصادفات، مصدومان و جانباختگان شده و روند اسقاط خودروهای فرسوده را افزایش می‌دهد.

بانک مرکزی اعلام کرد: کاهش نرخ رسمی ۱۲ ارز

افزایش قیمت خوراکی‌ها حتی بیشتر از تورم 10 قلم کالایی که گرانی امسال را به اوج رساندند

سهم اقلام خوراکی در بالا رفتن تورم، امسال آنچنان زیاد و در اکثر مواقع از میانگین کلی تورم بالاتر بود که کارشناسان و رسانه‌ها هر از چند گاهی این موضوع را به عنوان عامل اصلی تورم قلمداد کرده‌اند؛ حالا گزارش مرکز آمار از تورم بهمن ماه نیز همین موضوع را تائید می‌کند.

یادداشت اصناف؛ راه‌حل یا بخشی از مشکل؟

گروه‌های ثانوی که میان دولت و افراد جامعه قرار می‌گیرند، نقش مهمی در حیات اقتصادی و اجتماعی جامعه ایفا می‌کنند؛ از‌جمله مهم‌ترین گروه‌های ثانوی، گروه‌های شغلی (اصناف) هستند که در تحکیم نظام اقتصادی و اخلاق جامعه نقش اساسی دارند.

هشت ميليون تن رسوب كالا در مبادي ورودي كشور آزاد مي‌شود؟ تصميمات جديد درباره ترخيص كالا از گمرك

شيوع كرونا و تحريم‌هاي بي‌سابقه اقتصادي دو عامل اصلي براي كند شدن واردات در كشور بوده است اما با اين وجود بسياري از تحليلگران معتقدند مقررات دست و پاگير و بخشنامه‌هاي زياد هم در اين كندي اثرگذار بوده‌اند و گاهي نقش برجسته‌تري از دو عامل قبلي داشته‌اند.

عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی؛ قیمت مرغ به ۲۹ هزار تومان رسید

عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۲۰ هزار تومان و مرغ گرم در خرده فروشی‌ها ۲۹ هزار تومان است، هر چند در برخی مناطق، مرغ با قیمت بالای ۳۰ هزار تومان هم عرضه می‌شود.

در معاملات امروز24بهمن؛ شاخص های مهم بورس آمریکا ریزش کردند

همه شاخص های مهم بورس آمریکا دچار ریزش شدند، در وال استریت، همه شاخص‌ها نزولی بودند تا جایی که هر سه شاخص اصلی بورسی در سطح پایینتری از روز قبل خود بسته شدند.

بلومبرگ گزارش داد؛ شاخص وال استریت رکوردشکنی کرد

در وال استریت، همه شاخص‌ها صعودی بودند تا جایی که هر سه شاخص اصلی بورسی در سطح بالا تری از روز قبل خود بسته شدند.

آخرین اخبار روز