پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۲.۷۹° كمينه ۰.۷۹°  بیشینه ۲.۹۹°

ویژه ها

واکسن کووید-۱۹ می‌تواند بافت آسیب‌دیده قلب را ترمیم می‌کند

پژوهشگران هلندی در بررسی جدیدی، نقش واکسن کووید-۱۹ را در ترمیم بافت آسیب‌دیده قلب نشان داده‌اند.

حقوق‌ مستمری‌بگیران تامین اجتماعی؛ تعیین سازوکار افزایش حقوق‌ها از اردیبهشت

یادداشت قيمتش چند؟

به يكي از آشنايان ملكي به ارث رسيده كه با دو تن ديگر آن را شريك هستند. ساختماني قديمي است كه به خرج افتاده و از هر طرف كه مي‌گيرند، يك طرف ديگرش به خرج مي‌افتد و هر روز براي ساكنينش كه اين سه تن با خانواده‌هاي‌شان باشند، دردسر تازه‌اي درست مي‌كند.

بي‌نظمي فصلي و گرم‌تر شدن كشور بحران‌هاي اقليمي را تشديد مي‌كند معماي زمستان گرم و كم بارش امسال

سال 99 در حالي به روزهاي پاياني خود نزديك مي‌شود كه زمستان امسال رنگ و بويي از سرماي زمستاني نداشت و حتي هفته گذشته دماي هوا آنقدر بالا رفت كه برخي ناچار شدند كولرهاي خود را در ساختمان‌ها و خودروها روشن كنند.

يادداشت پروسه طولاني بي اعتمادي

بی اعتمادی مردم معلولی از علت‌های مختلفی است که یک روزه به وجود نیامده است و یک پروسه بلند مدتی دارد.

مدیرکل منابع طبیعی گیلان عنوان کرد اطفای 22 فقره آتش‌سوزی در جنگل‌های گیلان در دو روز گذشته

مدیرکل منابع طبیعی گیلان، با بیان اینکه طی دو روز گذشته ۲۲ فقره آتش سوزی در سطح جنگل های استان داشتیم، تصریح کرد: این آتش سوزی ها در سطح ۲۳ هکتار از عرصه های جنگلی استان به وقوع پیوسته است.

یادداشت برای این همه مادر که داغدار شدند

365 روز از پرواز بي‌بازگشت 176 مسافرِ هواپيماي مسافربري اوکراين گذشت. روزهايي پر از اندوه و التهاب براي بازماندگانِ اين حادثه هولناکِ هوايي که بي‌هيچ اراده و تواني، تنها رفتنِ تلخ و غم‌انگيزِ عزيزانشان را نظاره‌گر بودند و برخلافِ ميل و خواسته قلبي خود، جز سوگواري نتوانستند هيچ اقدام ديگري براي تسلي اندوه خاطرِ آزرده‌شان انجام دهند.

سند مقابله با نشر اطلاعات جعلی ابلاغ شد

به گفته معاون اقتصادی و تنظیم مقررات مرکز ملی فضای مجازی، موضوع اخبار جعلی با توجه به گسترش وسیع رسانه‌های مجازی و شبکه‌های اجتماعی به مسئله و چالش مهم برای همه کشورها و کسب‌وکارها تبدیل شده و پیشگیری و مقابله با نشر اطلاعات، اخبار و محتوای خلاف واقع، یک نیاز فوری است.

باران و رعد و برق کشور را فرا می‌گیرد

سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای از بارش باران، رعد و برق، وزش بادهای شدید موقتی و آبگرفتگی معابر طی امروز، فردا و روز سه شنبه در اکثر مناطق کشور خبر داد.

آخرین اخبار روز