پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ° كمينه °  بیشینه °

پتروشیمی

با حضور معاون رئیس‌جمهوری: طرح محیط زیستی بازیافت آمونیاک پتروشیمی خراسان به بهره‌برداری رسید

طرح بازیافت آمونیاک پتروشیمی خراسان به‌منظور کاهش آلایندگی در صنایع و بهبود شرایط زیست‌محیطی به بهره‌برداری رسید.

ثبت رکوردی تازه در تولید پی‌وی‌سی پتروشیمی غدیر

تولید پی‌وی‌سی شرکت پتروشیمی غدیر در هشت ماه ۱۴۰۲ به ۹۷ هزار و ۵۳۰ تن رسید که بالاترین مقدار تولید ۸ماهه از زمان بهره‌برداری این شرکت تاکنون است.

پاکسازی مناطق کوهستانی سیراف از سوی کارکنان پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی

کارکنان پالایشگاه دوازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی در برنامه کوهنوردی به پاک‌سازی کوهستان «بنو» از توابع شهر تاریخی «سیراف» اقدام کردند.

با مشارکت وزارت نفت برگزاری نخستین همایش ملی تعالی حکمرانی در پرتو تحول کانون‌های ارزیابی و توسعه برگزار می‌شود

سازمان اداری و استخدامی کشور نخستین همایش ملی تعالی حکمرانی در پرتو تحول کانون‌های ارزیابی و توسعه را با مشارکت وزارت نفت و مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت برگزار می‌کند.

گام بلند وزارت نفت در حوزه محیط زیست با لغو مجوز پتروشیمی میانکاله

پس از کش‌وقوس‌های فراوان بر سر ساخت پتروشیمی میانکاله، سرانجام وزارت نفت دولت سیزدهم زخم کاری بر پیکر آن زد و به‌مدت ابد و یک روز آن را از هرگونه فعالیتی ممنوع‌الکار کرد تا گامی برای حفظ محیط‌ زیست و میراث آیندگان برداشته باشد.

بخش بزرگی از تجهیزات صنعت نفت با محور تولید بار اول بومی‌سازی شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: هم‌اکنون همکاری خوبی بین شرکت‌های دانش‌بنیان و وزارت نفت برقرار شده و بخش بزرگی از قطعات نفتی، پالایشگاهی و پتروپالایشگاهی با محوریت تولید بار اول بومی‌سازی شده است.

موافقت نامه احداث پتروشیمی میانکاله باطل شد

معاون برنامه‌ریزی وزارت نفت از ابطال موافقت‌نامه احداث پتروشیمی میانکاله به‌دلیل دریافت نکردن مجوز محیط زیستی و ناترازی گاز طبیعی در کشور خبر داد.

بازار صادراتی پتروشیمی ارومیه توسعه یافت

مدیرعامل شرکت پتروشمی ارومیه از صادرات کود نیتروژن گوگردی گرانوله این شرکت به عراق خبر داد.

هم‌افزایی توان دانش‌بنیان‌ها در مجموعه مشعل‌پویا ساخت بزرگ‌ترین نیروگاه خورشیدی کشور در هلدینگ پتروپالایشی اصفهان/ پردیس نفت‌ و انرژی‌ «نصف جهان» تشکیل می‌شود

شرکت مشعل‌پویا، مجموعه‌ای دانش‌بنیان با سهام صددرصدی متعلق به هلدینگ پتروپالایش اصفهان است که با هدف ارائه خدمات توسعه‌ای و تعمیراتی، دستیابی به دانش محصولات پالایشگاهی و ارتباط با دیگر شرکت‌های دانش‌بنیان به عرصه صنایع نفت و انرژی پا گذاشته است.

ارمغان طلایی مخترعان هلدینگ خلیج فارس از نمایشگاه بین‌المللی اختراعات آلمان

گروه اعزامی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با درخششی کم‌نظیر در عرصه جهانی توانست چهار مدال و جایزه نمایشگاه بین‌المللی اختراعات آلمان از جمله مدال طلای جایزه ویژه کلاس صنعتی را با دو طرح خلاقانه در رقابت با ۵۰۰ طرح ارائه‌شده از آن خود کند.

آخرین اخبار روز