پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۲.۷۹° كمينه ۰.۷۹°  بیشینه ۲.۹۹°

انتظامی،حوادث

مازندران: ۴ کشته در تصادف سمند با لودر

در این حادثه دو زن ۱۸ و ۴۰ ساله و دو مرد ۲۰ و ۴۵ ساله جان باختند و یک زن ۴۱ ساله و یک پسر هشت ساله مصدوم و مصدومان به بیمارستان طالقانی چالوس منتقل شدند.

پلیس فتا: انهدام ۳ کانال شرط بندی و قمار در تهران

رییس پلیس فتای تهران بزرگ افزود: این افراد به همراه پرونده متشکله برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. همچنین کانال‌های این افراد نیز مسدود و منهدم شد.

سرانجام نصب دوربین روی لباس ماموران پلیس؛ فعلا فقط روی خودروی پلیس

کلاهبرداری میلیاردی ۴ زن با راه اندازی صندوق خانگی

فرمانده انتظامی "فسا" گفت: با تلاش ماموران این فرماندهی ۴ زن که با تشکیل صندوق وام خانگی مبلغ ۲۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بودند دستگیر شدند.

مفقودی ۲ کودک و انسداد ۴۵ راه در سیل کرمان

هواشناسی کرمان هفته گذشته هشدار نارنجی صادر کرده بود، اما روز گذشته سطح و رنگ هشدار را تغییر داد و خواستار افزایش اقدامات پیشگیرانه و مراقبت‌ها شد.

مرگبارترین جاده‌های ایران

جاده‌های ایران در ردیف مرگبارترین جاده‌های جهان قرار دارد. داده‌های آماری نشان می‌دهد ایران در جایگاه هفتمین کشور با میزان مرگ و میر جاده‌ای بالا در قاره آسیا قرار گرفته است.

دستگیری ۳ نفر در شهرداری رباط کریم

دادستان شهرستان رباط‌کریم از بازداشت یک کارمند شهرداری و ۲ نفر دلال و واسطه از خارج از شهرداری خبر داد و گفت: تعداد بازداشتی‌های شهرداری رباط کریم به ۱۵ نفر رسید.

پلیس فتا: کشف بیش از ۷۰۰۰ داروی غیرمجاز و قاچاق از خانه مدیر یک کانال تلگرامی

عمده این داروها تاریخ مصرف گذشته، غیرمجاز و قاچاق بوده و تاییدیه سازمان غذا و دارو را نیز نداشتند.

آتش‌سوزی در کارخانه تولیدی صنعتی زرندیه (استان مرکزی)

آتش‌سوزی یک واحد تولیدی، صنعتی این شهرستان که 2 مجروح داشته، حدود ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد امروز گزارش شد و به دلیل حجم بالای آتش‌سوزی همه پتانسیل‌ها برای مهار این آتش‌سوزی به کار گرفته شده است.

آتش گرفتن مرکز درمانی در خیابان توانیر تهران

تخلیه بخش زیادی از دود نیز انجام شده است. داخل طبقات بیمارستان هم بررسی شد و خوشبختانه مشکلی برای بیماران یا کادر درمان ایجاد نشد.

آخرین اخبار روز