پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۲۸.۰۷° كمينه ۲۸.۰۷°  بیشینه ۲۸.۰۷°

انرژی

حجم آب سدهای کشور نسبت به سال گذشته 13 درصد افزایش یافته است

سخنگوی صنعت آب ایران گفت: حجم آب موجود در سدهای کل کشور تا ۲۲ مهرماه ۱۳ درصد نسبت به سال گذشته بیشتر است.

دولت سیزدهم و روایتی دیگر از ۸۷ میلیون میعانات گازی سرگردان در خلیج فارس

سیاستمداران غربی هرگز تصور نمی‌کردند بار ۸۷ میلیون بشکه‌ای میعانات گازی در نفتکش‌های خلیج فارس که قرار بود تبدیل به پاشنه آشیل وزارت نفت دولت سیزدهم شود به ثروت بدل شود.

ناترازی؛ ‌پاشنه آشیل انرژی کشور

مدیریت انرژی در تعریف به معنای استفاده مقرون به صرفه و کارآمد از انرژی است و شامل برنامه‌ریزی و بهره‌برداری از واحدهای تولید و مصرف و همچنین توزیع و ذخیره می‌شود تا ضمن حفاظت از منابع، مردم دسترسی دائمی به انرژی داشته باشند؛ در حال حاضر چنین شرایطی را نمی‌توان در کشور مشاهده کرد که بخشی از آن به ناترازی برمی‌گردد.

نظرسنجی رویترز نشان داد ایران تولید نفت اوپک را بالا برد

نظرسنجی رویترز نشان داد تولید نفت اوپک در ماه اوت، با افزایش قابل توجه تولید ایران و به رغم کاهش اضافی تولید از سوی عربستان، صعود کرد.

افزایش ۱۷ میلیارد لیتری توزیع بنزین در سال ۱۴۰۲

وزیر نفت با اشاره به افزایش ۱۷ میلیارد لیتری مصرف بنزین تا این بازه زمانی از سال ۱۴۰۲، گفت: با وجود افزایش مصرف سوخت در کشور و رکوردشکنی ذخیره‌سازی سوخت مایع در نیروگاه‌ها، از ماه گذشته (تیرماه ۱۴۰۲) صادرات گازوئیل نیز آغاز شده است.

بنزین گران می‌شود

صالحی، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در گفت‌وگوی اخیر خود از احتمال افزایش قیمت بنزین سخن گفته است.

پاداش صرفه‌جویی برای نیم‌میلیون مشترک تهرانی

طرح پاداش صرفه جویی برای مشترکان کم مصرف در تهران نصیب ۵۰۰ هزار مشترک شد و طبق اعلام مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ تاکنون بالغ بر ۶۰میلیارد تومان پاداش صرفه جویی مصرف برق به مشترکان پایتخت تعلق گرفت.

نتایج آزمون استخدامی وزارت نفت اعلام شد

شرکت کنندگان در این آزمون اکنون می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش (http://sanjesh.org) از نتایج این آزمون اطلاع یابند.

یوسفی: توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی با نگاه به توان داخل رقم خورد

یوسفی با بیان اینکه توتال در برنامه خود ۳ تا ۵ سال برای توسعه فاز ۱۱ زمان نیاز داشت، ادامه داد: با تصمیم خوب مدیریتی در وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران تصمیم به توسعه مرحله ای این فاز گرفته شد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس: قیمت بنزین امسال افزایش نمی‌یابد

وی افزود: متأسفانه هر از چندگاهی چنین شایعاتی در رسانه‌ها و فضای مجازی پخش می‌شود، اما به‌عنوان سخنگوی کمیسیون انرژی از مردم می‌خواهم به هیچ عنوان به شایعه‌ها توجه نکنند

آخرین اخبار روز