پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۲۸.۸۵° كمينه ۲۸.۷۳°  بیشینه ۲۸.۹۹°

فضای مجازی

استوری تلگرام به‌صورت عمومی در دسترس قرار گرفت

همزمان با ۱۰ سالگی تلگرام، استوری به‌صورت عمومی در دسترس قرار گرفت. پاول دورف، مدیرعامل تلگرام، در بیانیه‌ای این موضوع را تأیید کرد. به گفته‌ی دورف، استوری به‌صورت تدریجی در دسترس همه قرار می‌گیرد.

بررسی دستور زبان در گوگل به کمک هوش مصنوعی

می‌تواند «بررسی کند که آیا یک عبارت یا جمله به شیوه‌ای درست از نظر گرامری نوشته شده است و اگر درست نیست، چگونه آن را تصحیح کند».

 بهترین روش شناخته‌شده حفظ امنیت در مرورگرها

این موضوع زمانی اهمیت پیدا می‌کند که از رایانه‌های اماکن عمومی مثل کافی‌نت‌ها استفاده می‌کنند.

آپارات گیم، همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد

سرویس آپارات گیم تا زمان تصمیم‌گیری کمیسیون عالی تنظیم مقررات فضای مجازی به کار خود ادامه می‌دهد.

هفته آینده فیس‌بوک تغییر نام می‌دهد

زاکربرگ از ژوییه درباره متاورس صحبت کرده است. این کلمه که نخستین بار سه دهه پیش در یک رمان تخیلی بکار برده شد، توسط شرکتهای فناوری دیگر مانند مایکروسافت هم اشاره شده است.

دستگاه‌های غیرمجاز متصل به مودم را شناسایی کنید

یکی از دلایل افت سرعت یا مصرف غیرمعمول ترافیک اینترنت، هک شدن مودم وای‌فای است که با استفاده از اپلیکیشن‌، می‌توان دستگاه‌هایی که به مودم وصل شدند را شناسایی کرد مانع استفاده آنها از اینترنت شد.

دریافت هزینه کاربران توئیتر برای نشر مطالب منحصر به فرد

توئیتر ویژگی Super Follows را رونمایی می‌کند که به سازندگان اجازه می‌دهد ماهانه تا ۹.۹۹ دلار از دنبال کنندگان خود هزینه بگیرند.

هشدار؛ ۸ برنامه که باید سریعا از موبایل خود حذف کنید!

پس از نصب این هشت برنامه، جوکر توانایی نصب نرم افزار‌های جاسوسی مخفی و شماره گیر‌های برتر را روی دستگاه‌ها دارد که می‌تواند کاربران را در برنامه‌های اشتراک ماهانه گران قیمت ثبت نام کند.

فیسبوک سد راه طالبان شد

طالبان سالها از این رسانه اجتماعی برای انتشار پیامهایش استفاده میکرد. تسلط سریع آن بر افغانستان چالش‌های جدیدی را پیش روی شرکتهای فناوری قرار داده که چگونه با محتواهای مربوط به این گروه برخورد کنند.

كاربران همچنان از سرعت اينترنت كلافه هستند 5G در ايران؛ آنچه تبليغ مي‌شود چقدر واقعيت دارد؟

فناوري اينترنت نسل پنجم موسوم به 5G اين روزها به مهم‌ترين و پردامنه‌ترين فعاليت و تبليغات حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات تبديل شده است و هر روز خبري تازه از بهره‌برداري از اين تكنولوژي در رسانه‌ها منتشر مي‌شود؛ اما اين تبليغات رسانه‌اي با واقعيت اينترنت در ايران چه ميزان تطابق دارد؟

آخرین اخبار روز