پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
تهران ۲.۷۹° كمينه ۰.۷۹°  بیشینه ۲.۹۹°

عمومی

این سبزی پر خاصیت را در سبد تغذیه‌ای خود قرار دهید

هر چه سیر بیشتر حرارت داده شود، خواص آن کمتر می‌شود؛ بنابراین اثر سیر در غذاهای پخته و سرخ شده به مراتب کمتر از سیر تازه است.

مدیرعامل سایپا: خودرو P90 سایپا در دهه فجر رونمایی می‌شود

مدیرعامل سایپا با اشاره به تولید ۵۰ دستگاه پی ۹۰، از رونمایی از نخستین نمونه این خودرو در دهه فجر امسال در شرکت پارس خودرو خبر داد و گفت: تا پایان سال ۱۰۰ دستگاه از این خودرو تولید خواهد شد.

پلیس: ازسرگیری ارسال پیامک کشف حجاب به مالکان خودروها

در ماده ۶۳۸ آمده است که رعایت حجاب شرعی الزامی است و عدم تمکین آن را قانونگذار جرم‌انگاری کرده و قاعدتاً برای چگونگی اجرای آن انشاالله در نهادهای بالادستی تصمیم گیری خواهد شد.

برف و کولاک در ارتفاعات کشور

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به استقرار هوای سرد در نیمه شمالی و شرقی کشور به‌ویژه طی ساعات شب تا صبح طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۶ و ۷ بهمن) گفت: به دلیل بارش برف و کولاک در ارتفاعات از قرار گرفتن روی نقاب‌های برفی پرهیز شود.

هشدار سازمان هواشناسی از فعالیت سامانه بارشی

سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی و بارش برف و وباران و وزش باد و رعد و برق ، احتمال آبگرفتگی معابرو احتمال خسارت به صنعت کشاورزی هشدار داد.

آثاری که به چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر راه یافته اند

چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر امسال با ۷۵ فیلم متقاضی حضور در بخش ملی جشنواره، از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۱ در تهران و سراسر کشور برگزار می‌شود.

هیأت چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند

دبیر چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با اعلام اسامی هیأت انتخاب این دوره، از اعلام اسامی فیلم‌های بخش سودای سیمرغ تا پنجم بهمن ماه خبر داد.

سینماهای مردمی چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر به تفکیک سینماها دراستان تهران اعلام شد . سینماهای که فیلم‌های جشنواره فجر را پخش می‌کنند

محمدرضا فرجی با بیان اینکه 23 مرکز سینمایی در شهر تهران و 5 مرکز سینما در شهرهای تابعه استان تهران به عنوان سینماهای چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر انتخاب شدند اسامی آنها را به شرح ذیل اعلام کرد:

معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی: تسویه مطالبات طرح دارویار داروخانه‌های مستقل سرپایی تا پایان آذر ماه

دکتر مهدی اسلامی: با تأمین اعتباری معادل 1071 میلیارد تومان، کلیه مطالبات داروخانه‌های مستقل سرپایی طرف قرارداد سازمان تأمین‌اجتماعی بابت طرح دارویار تا پایان آذر ماه سال جاری تسویه شد.

ریزش داربست در پروژه آزادراه تهران-شمال ۱۲ نفر را دچار حادثه کرد

وی با بیان اینکه یکی از مصدومان در حین اعزام به بیمارستان عنوان می‌کند که مشکل خاصی ندارد، خاطرنشان کرد: چهار نفر از حادثه دیدگان در بیمارستان بستری شده‌اند و مشکل خاصی ندارند.

آخرین اخبار روز