تهران ۲.۷۹° كمينه ۲.۶۲°  بیشینه ۲.۹۹°
۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۷

مسی با مردم آرژانتین اتمام حجت کرد

مسی و هم‌تیمی‌هایش در گروه اول جام جهانی، با تیم‌های عربستان، مکزیک و لهستان هم‌گروه است. جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ۲۹ آبان سال جاری به میزبانی قطر و برای نخستین بار در فصل زمستان آغاز خواهد شد.
کد خبر: ۵۰۶۵۲

مسی با مردم آرژانتین اتمام حجت کرد

به نقل از ایرنا؛ کاپیتان تیم ملی آرژانتین بر این باور است که بین تیم فعلی آلبی سلسته و تیمی که در جام جهانی ۲۰۱۴ به فینال رسید، شباهت‌های زیادی وجود دارد. به گفته او، تیم ملی آرژانتین خلاف تصور مردم این کشور، از همان ابتدا به قهرمانی فکر نمی‌کند.

لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به عنوان مرد اول تیم تحت هدایت لیونل اسکالونی، به تیم ملی آرژانتین دعوت شده است.

مسی در گفت‌وگو با نشریه «اوله» با اشاره به اینکه آلبی‌سلسته باید در بازی اول این تیم در جام جهانی ۲۰۲۲ برابر عربستان، شروع مقتدرانه‌ای داشته باشد، گفت: فکر می‌کنم شروع قدرتمند ضروری است و در ادامه جام جهانی، کمک زیادی به شما می‌کند.

آرژانتین به‌ دلیل زنجیره ۳۵ بازی بدون باخت پیش از شروع بیست‌ودومین دوره جام جهانی و همچنین قهرمانی در کوپا آمریکا، یکی از گزینه‌های محتمل قهرمانی در قطر محسوب می‌شود.

با این حال، مرد شماره یک تیم ملی آرژانتین بر این باور است که آلبی‌سلسته باید از هر آنچه که مردم این کشور در حال حاضر به آن فکر می‌کنند، خود را جدا کند.

وی اضافه کرد: امید زیادی داریم و علاوه بر این، واقع‌بین و آگاه هستیم و می‌دانیم که روزهای خوبی را سپری می‌کنیم. اما باید این را هم بدانیم که اینجا جام جهانی و بسیار دشوار است.

مسی افزود: بین این تیم و تیم جام جهانی ۲۰۱۴، شباهت‌های زیادی می‌بینم. تیم فعلی بدون توجه به شرایط بازی، همیشه با همان قدرت و تمرکز همیشگی بازی می‌کند و فکر می‌کنم این موضوع اهمیت زیادی دارد. علاوه بر این، می‌دانیم که هدف‌مان جنگیدن تا پایان است و خلاف تصور مردم آرژانتین، از همان ابتدا فکر نمی‌کنیم که قرار است قهرمان شویم.

وی ادامه داد: ورای این حقیقت که آمار خوبی داریم و اگر به اهداف‌مان دست یابیم، می‌توانیم با رکورد ایتالیا (۳۷ بازی متوالی بدون شکست) برابری کنیم، حتی به رسیدن به این رکورد هم فکر نمی‌کنیم. اطمینان دارم که در برخی مواقع باید منتظر بازی‌های بد هم باشیم اما مصمم هستیم که از آن هم عبور کنیم.

کاپیتان آلبی‌سلسته تاکید کرد: تیم فعلی برای اتفاقات بد آماده است. در واقع، ما کارمان را با یک اتفاق بد شروع کردیم؛ این تیم از دل مجموعه‌ای شکل گرفت که در نیمه نهایی کوپا آمریکا سال ۲۰۱۹ به برزیل باخت و همه چیز از همانجا شروع شد. آماده خواهیم شد و امیدوارم بازی‌های دشوار، آنقدرها بد نباشد و صعود کنیم. شرایط خوبی داریم و به روند بدون شکست‌مان فکر نمی‌کنیم.

مسی و هم‌تیمی‌هایش در گروه اول جام جهانی، با تیم‌های عربستان، مکزیک و لهستان هم‌گروه است. جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ۲۹ آبان سال جاری به میزبانی قطر و برای نخستین بار در فصل زمستان آغاز خواهد شد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز