تهران ۳۲.۴۳° كمينه ۳۲.۴۳°  بیشینه ۳۲.۴۳°
۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۲

اسامی نفرات برتر کشتی جام تختی اعلام شدند

چهل و سومین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی و مرحله چهارم چرخه انتخابی تیم ملی روزهای ۴ و ۵ خردادماه در سالن غدیر شهر ارومیه برگزار شد.
کد خبر: ۶۵۰۶۵

اسامی نفرات برتر کشتی جام تختی اعلام شدند

 

به گزارش معاصر ,اسامی نفرات و تیم های برتر و نتایج کامل این مسابقات به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم:

۱- احمد محمدنژاد جوان ۲- میلاد ولی زاده ۳- ابراهیم خواری و علی مومنی ۵- مقیب اله نظامی (افغانستان) و مجتبی سلطان زاده ۷- مهدی رحیمی ۸- رضا مومنی ۹- احسان سنچولی ۱۰- خطاب عمر شوکوت (عراق)


۶۱ کیلوگرم:

۱- رضا اطری ۲- محمد رمضان پور ۳- شهداد خسروی و داریوش حضرتقلی زاده ۵- علی خرمدل و یاسین رضایی ۷- سینا زندی ۸- مهدی ویسی ۹- نیما نعمتیان ۱۰- عبداله ارکان صبحی (عراق)


۶۵ کیلوگرم:

۱- محمدرضا شاکری ۲- ابراهیم الهی ۳- محمدعلی عموزاد و کیان محمودجانلو ۵- علی علیزاده و آرمین حبیب زاده ۷- عباس ابراهیم زاده ۸- امیرحسین شامی ۹- مجید داستان ۱۰- جواد جوادی


۷۰ کیلوگرم:

۱- محمد بخشی ۲- علی اکبر زرودی ۳- مرتضی قیاسی و رحمان رحیم پور ۵- امیررضا اکبرزاده و تمحمد قاسمعلی ۷- علی رضائی ۸- رضا مقتدر ۹- امید صادقی ۱۰- عرفان نجف نژاد

۷۴ کیلوگرم:

۱- یونس امامی ۲- محمدصادق فیروزپور ۳- حسین محمدآقایی و عرفان الهی ۵- سبحان رحمانی و حسن عباس پور ۷- پیمان حقی ۸- امیرحسین حسینی ۹- بهروز حیدری ۱۰- علی کریمی


۷۹ کیلوگرم:

۱- علی سوادکوهی ۲- محمد نخودی ۳- سبحان یاری و عبداله شیخ اعظمی ۵- محمد باقری و مصطفی قیاسی ۷- محمد قلعه سری ۸- فریبرز بابایی ۹- هادی شرفبیانی ۱۰- علی غلامی


۸۶ کیلوگرم:

۱- حسن یزدانی ۲- هادی وفایی پور ۳- علی منصوری ۴- سجاد غلامی ۵- محمد برقک ۶- هانی فلاح ۷- هومن بهزاد نژاد ۸- حمیدرضا بخشی ۹- عزت اله اکبری ۱۰- محمدصادق سلطانی نژاد

۹۲ کیلوگرم:

۱- محمدمبین عظیمی ۲- محمدجواد ابراهیمی ۳- ارشک محبی و سبحان اصغری ۵- حسین شهبازی و محمدرضا قیاسی ۷- سیدمحمدحسین میرباغبان ۸- میلاد صرمی ۹- امیررضا دلیری ۱۰- علیرضا صابریان


۹۷ کیلوگرم:

۱- مجتبی گلیج ۲- امیرعلی آذرپیرا ۳- احمد بذری و مهدی حاجیلوئیان ۵- امیرحسین فیروزپور و مجید کرمی ۷- علیرضا رکابی ۸- فرهاد بطوائی ۹- دانیال شریعتی نیا ۱۰- علی هانی چالوب (عراق)


۱۲۵ کیلوگرم:

۱- امیرحسین زارع ۲- امیررضا معصومی ۳- مصطفی طغانی و امیر طاهری ۵- علی اکبرپور و یداله محبی ۷- سالار حبیبی ۸- عرفان جعفری ۹- احمد سلاح ماجد (عراق) ۱۰- محمد علی تبار
رده بندی تیمی: ۱- ایران ۲۳۰ امتیاز ۲- آذربایجان غربی ۱۳۹ امتیاز ۳- عراق ۱۰ امتیاز ۴- افغانستان ۱۰ امتیاز

نتایج دیدارهای فینال و رده بندی:

۵۷ کیلوگرم:
فینال: میلاد والی زاده ۶ – احمد محمدنژاد جوان ۷

رده بندی:
ابراهیم خواری ۱۰ – مقیب اله نظامی (افغانستان) صفر
علی مومنی ۵ – مجتبی سلطان زاده ۲

۶۱ کیلوگرم:
فینال: رضا اطری ۱۱ - محمد رمضانپور صفر
رده بندی:
شهداد خسروی ۷– علی خرمدل ۶
یاسین رضایی ۲ – داریوش حضرتقلی زاده ۱۲

۶۵ کیلوگرم:
فینال: ابراهیم الهی ۲ – محمدرضا شاکری ۹
رده بندی:
محمدعلی عموزاد ۲ – علی علیزاده ۱
آرمین حبیب زاده ۸ – کیان محمودجانلو ۹

۷۰ کیلوگرم:
فینال: علی اکبر زرودی ۱ - محمد بخشی ۲
رده بندی:
امیررضا اکبرزاده ۶ – مرتضی قیاسی ۷
رحمان رحیم پور ۵ – محمد قاسمعلی ۱

۷۴ کیلوگرم:
فینال:
یونس امامی ۶ - محمدصادق فیروزپور صفر
رده بندی:
عرفان الهی ۹ – حسن عباس پور ۱
حسین محمدآقایی ۷ - سبحان رحمانی ۲

۷۹ کیلوگرم:
فینال: علی سوادکوهی ۴ – محمد نخودی ۳
رده بندی:
سبحان یاری ۷ – محمد باقری ۱
مصطفی قیاسی (به روی تشک حاضر نشد) – عبداله شیخ اعظمی (برنده)

۸۶ کیلوگرم:
فینال: حسن یزدانی ۱۲ - هادی وفائی پور ۲
رده بندی:
سجاد غلامی ۱۵ – هانی فلاح ۸
علی منصوری ۶ – محمد برقک ۵

۹۲ کیلوگرم:
فینال: محمدمبین عظیمی ۵ – محمدجواد ابراهیمی ۲
رده بندی:
ارشک محبی ۶ (با ضربه فنی) – حسین شهبازی ۱
سبحان اصغری ۶ – محمدرضا قیاسی ۵

۹۷ کیلوگرم:
فینال: مجتبی گلیج ۳ - امیرعلی آذرپیرا ۲
رده بندی:
احمد بذری، برنده ۴ - امیرحسین فیروزپور ۴
مهدی حاجیلوئیان ۱۰ – محمد کرمی صفر

۱۲۵ کیلوگرم:
فینال: امیرحسین زارع ۸ – امیررضا معصومی صفر
رده بندی:
مصطفی طغانی ۹ – علی اکبرپور صفر
یداله محبی (به روی تشک حاضر نشد) – امین طاهری (برنده)

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:


۵۷ کیلوگرم:

مقدماتی:
علی مومنی ۵ – خطاب عمر شوکت (عراق) صفر
احسان سنچولی ۱ – مجتبی سلطان زاده ۵
محسن ملکی ایلخانلار (عراق) صفر – ابراهیم خواری ۱۰

یک چهارم نهایی:
مقیب اله نظامی (افغانستان) صفر – میلاد ولی زاده ۱۰
رضا مومنی ۴ – ابراهیم خواری ۹
احمد محمدنژاد جوان ۸ – مجتبی سلطان زاده صفر
علی مومنی ۷ – مهدی رحیمی ۶

نیمه نهایی:
میلاد والی زاده، برنده ۶ - ابراهیم خواری ۶
احمد محمدنژاد جوان ۸ - علی مومنی صفر

۶۱ کیلوگرم:

مقدماتی:
علی خرمدل ۱۱ – محمدرضا حسینی صفر

یک هشتم نهایی:
داریوش حضرتقلی زاده ۵ (ضربه فنی) – سعید انوری ۴
شهداد خسروی ۴ – علی قلی زادگان ۲
یاسین رضایی ۲۶ – بصیر حمیدی (افغانستان) ۱۵
علی خرمدل ۹ – عرفان جعفریان ۷
رضا اطری ۸ – عبداله ارکان (عراق) ۱
مهدی ویسی ۵ – پوریا ترکمان ۲
محمد رمضان پور ۱۲- نیما نعمتیان ۶
سینا زندی ۱۱ – سجاد صالح پور ۷

یک چهارم نهایی:
شهداد خسروی ۱۰ (ضربه فنی) مهدی ویسی ۱
یاسین رضایی ۱۱- سینا زندی صفر
محمد رمضان پور ۳- داریوش حضرتقلی زاده ۲
رضا اطری ۹ – علی خرمدل ۲

نیمه نهایی:
رضا اطری ۳ – شهداد خسروی ۱
محمد رمضان پور ۵ - یاسین رضایی ۴

شانس مجدد:
داریوش حضرتقلی زاده – ۱۴- نیما نعمتیان ۵
علی خرمدل ۹ – عبداله ارکان صبحی (عراق) ۲

۶۵ کیلوگرم:

دور مقدماتی:
محمدعلی عموزاد ۸ – امیرحسین حسن زاده ۲
ابراهیم الهی ۴ – محمد الجواد زهیر کریم (عراق) صفر
عباس امبراهیم زاده ۸ – امیرحسین شامی ۵
جواد جوادی ۳ – علی علیزاده ۵
کیان محمودجانلو ۱۲ – منهل صادقی (افغانستان) ۱
محمدرضا شاکری ۶ – داریوش ولی زاده صفر
مجید داستان ۳ – آرمین حبیب زاده ۴

یک چهارم نهایی:
پیمان بیابانی ۱ – محمدعلی عموزاد، برنده ۱
آرمین حبیب زاده ۱۵- عباس ابراهیم زاده ۴
ابراهیم الهی ۱۱- کیان محمودجانلو ۱۰
محمدرضا شاکری ۷ – علی علیزاده ۲

نیمه نهایی:
ابراهیم الهی، برنده ۸ - آرمین حبیب زاده ۸
محمدعلی عموزاد ۲ - محمدرضا شاکری ۵

شانس مجدد:
علی علیزاده ۱۰ – داریوش ولی زاده ۲
کیان محمودجانلو ۱۰- محمدالجواد زهیر کریم (عراق) صفر

۷۰ کیلوگرم:

یک هشتم نهایی:
ابوالفضل حاجی پور ۱ – مرتضی قیاسی ۴
محمد قاسمعلی ۴ – سیاوش احمدزاده ۳
علی رضائی ۱۰ - زاید سلیحی (افغاذنستان) صفر
عرفان نجف نژاد صفر – محمد بخشی ۶
سجاد جوکار ۱ – رضا مقتدر ۵
رحمان رحیم پور ۶ – محمدامین ادهمی ۵
یوسف مصطفی سلمان (عراق) صفر – امیررضا اکبرزاده ۱۰
علی اکبر زرودی ۳ – امید صادقی ۱

یک چهارم نهایی:
محمد بخشی ۲- مرتضی قیاسی ۱
امیررضا اکبرزاده ۸ – رضا مقتدر صفر
رحمان رحیم پور ۱۲- علی رضایی ۸
علی اکبر زرودی ۲- محمد قاسمعلی ۱

نیمه نهایی:
علی اکبر زرودی ۲ - رحمان رحیم پور ۱
محمد بخشی ۵ - امیررضا اکبرزاده ۴

شانس مجدد:
مرتضی قیاسی ۹ – عرفان نجف نژاد ۶
محمد قاسمعلی ۴ – امید صادقی ۳

۷۴ کیلوگرم:

مقدماتی:
سبحان رحمانی ۶ – بهروز حیدری ۲
پیمان حقی کپته ۱۱- علی کریمی ۲
امیرحسین حسینی ۴ – حسین ابوذری ۱
عرفان الهی ۱۰ – سجاد چهاردلی صفر
حسین محمدآقایی ۱۳ – رومال رجبی (افغانستان) ۲
حسن عباس پور ۱۰ – قطیبه مصطفی سلمان (عراق) صفر

یک چهارم نهایی:
حسین محمدآقایی ۸ – پیمان حقی ۱
عرفان الهی ۸ – امیرحسین حسینی ۷
یونس امامی ۱۷ – سبحان رحمانی ۶
محمدصادق فیروزپور، برنده ۳- حسن عباس پور ۳

نیمه نهایی:
محمدصادق فیروزپور ۵- عرفان الهی ۲
یونس امامی ۱۱ – حسین محمدآقایی ۲

۷۹ کیلوگرم:

یک هشتم نهایی:
سبحان یاری ۹ – علی غلامی ۸
علیرضا کریمی ۳ – فریبرز بابایی ۵
محمد باقری صفر – محمد نخودی ۹
محسن کوچ نژاد ۲ – هادی شرفبیانی ۳
مصطفی سلاح ماجد (عراق) ۵ - عبداله شیخ اعظمی ۱۱
فرزاد صفی جهانشهای ۵ – محمد قلعه سری، برنده ۵
محمدداود سلطانی (افغانستان) صفر – مصطفی قیاسی ۱۱
علی سوادکوهی ۶ – حسین نوروزیان صفر

یک چهارم نهایی:
مصطفی قیاسی ۵ – فریبرز بابایی ۱
سبحان یاری ۴- هادی شرفبیانی صفر
محمد نخودی ۵ – محمد قلعه سری صفر
علی سوادکوهی ۱۰- عبداله شیخ اعظمی صفر

نیمه نهایی:
محمدنخودی ۶ (ضربه فنی) - سبحان یاری صفر
علی سواد کوهی ۱۰ - مصطفی قیاسی صفر

شانس مجدد:
محمد باقری، برنده ۴- محمد قلعه سری ۴
عبداله شیخ اعظمی ۵ – حسین نوروزیان ۲

۸۶ کیلوگرم:

مقدماتی:
محمد برقک ۴ – مصطفی عبدالبسیط عبد (عراق) ۱
حمیدرضا بخشی ۵ – عزت اله کبری ۴
هانی فلاح ۱۱ – فرهاد ملک زاده (افغانستان) ۱
هومن بهزاد نژاد ۴ – محمد دهناری صفر
علی منصوری ۵ – محمدصادق سلطانی نژاد ۲

یک چهارم نهایی:
هادی وفایی پور ۱۰ - هانی فلاح صفر
سجاد غلامی ۱۱- هومن بهزادنژاد صفر
حسن یزدانی ۱۱- محمد برقک صفر
علی منصوری ۱۳- حمیدرضا بخشی ۱۰

نیمه نهایی:
حسن یزدانی ۱۱ – علی منصوری صفر
هادی وفایی پور ۹ - سجاد غلامی ۵

۹۲ کیلوگرم:

دور مقدماتی:
محمدجواد ابراهیمی ۵ – حسین شهبازی صفر
علیرضا صابریان ۲ – محمدرضا قیاسی ۵
میلاد صرمی ۱۱ – عیسی عبدالسلام عبدالوهاب (عراق) صفر
فیصل احمدی (افغانستان) ۲ – سبحان اصغری ۱۲
محمدمبین عظیمی ۱۱ – عبداله ارکان سامر (عراق) صفر
سید محمدحسین میرباغبان ۴ – علیرضا پوراسد صفر
سیدرضا هاشمی ۱ – امیررضا دلیری ۳

یک چهارم نهایی:
ارشک محبی – ۸ (ضربه فنی) – میلاد صرمی صفر
محمدجواد ابراهیمی ۷ – سید محمدحسین میرباغبان ۲
سبحان اصغری ۷ – امیررضا دلیری ۴
محمدمبین عظیمی ۱۰- محمدرضا قیاسی صفر

نیمه نهایی:
ارشک محبی ۲ - محمدجواد ابراهیمی، برنده ۲
سبحان اصغری صفر - محمدمبین عظیمی ۱۰

شانس مجدد:
حسین شهبازی ۴ – سید محمدحسین میرباغبان ۱
محمدرضا قیاسی ۱۱ – عبداله ارکان سامر (عراق)

۹۷ کیلوگرم:

مقدماتی:
احمد بذری ۱۰ – سردار والی نادری (افغانستان) صفر
فرهاد بطوایی ۵ – آرمان کاظمی ۲
مهدی حاجیلوئیان ۷- دانیال شریعتی نیا ۳
علیرضا رکابی ۴ – امید کریمی ۱
امیرحسین فیروزپور ۷ – ابوالفضل بابالو ۲
مجید کرمی ۱۴- علی هانی چالوب (عراق) ۳

یک چهارم نهایی:
امیرحسین فیروزپور ۸ – فرهاد بطوائی ۱
مهدی حاجیلوئیان ۵- علیرضا رکابی ۳
امیرعلی آذرپیرا ۱۲- مجید کرمی صفر
مجتبی گلیج ۶- احمذد بذری صفر

نیمه نهایی:
مجتبی گلیج ۴ – امیرحسین فیروزپور ۱
امیرعلی آذرپیرا ۱۱ – مهدی حاجیلوئیان ۱

۱۲۵ کیلوگرم:

مقدماتی:
عرفان جعفری ۵ – امیررضا امیری صفر
مصطفی طغانی ۵ – محمد علی تبار ۱
سالار حبیبی ۱۰ – حسین نوری صفر
علی اکبرپور ۱۲ – احمد سلاح ماجد (عراق) ۲
یداله محبی ۴ – امیرعلی پولادی صفر
امیررضا معصومی ۱۰- محمد رامین رسولی (عراق) صفر
امین طاهری، برنده - مرتضی جان محمدی (حاضر نشد)

یک چهارم نهایی:
مصطفی طغانی ۴- عرفان جعفری ۲
یداله مبی ۲- سالار حبیبی صفر
امیررضا معصومی ۶ – امین طاهری ۲
امیرحسین زارع ۷ – علی اکبرپور صفر

نیمه نهایی:
امیرحسین زارع ۴- مصطفی طغانی صفر
امیررضا معصومی ۵ – یداله محبی صفر

انتهای پیام
منبع: ایرنا
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز