تهران ۹.۹۱° كمينه ۹.۷۹°  بیشینه ۹.۹۹°
۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۴

کلاهبردار ۴ هزار میلیاردی در یزد دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان از دستگیری متهمی که به بهانه سرمایه گذاری و پرداخت سود بالا دست به کلاهبرداری ۴ هزار میلیارد ریالی از ۱۰۰ نفر زده بود، خبر داد.
کد خبر: ۶۶۵۹۳

کلاهبردار ۴ هزار میلیاردی در یزد دستگیر شد

 

به گزارش معاصر,سردار «عباسعلی بهدانی فرد» درباره این جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت پرونده ای از دادسرای استان یزد در خصوص شکایت افرادی مبنی بر کلاهبرداری از آنها بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان یزد قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: ماموران پلیس با انجام تحقیقات لازم متوجه شدند متهم با تاسیس یک شرکت و با شیوه های متقلبانه و تبلیغات گسترده اقدام به جذب سرمایه از ۱۰۰ نفر از شهروندان در ازای پرداخت سود بالا کرده و پس از کلاهبرداری ۴ هزار میلیارد ریالی از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: کارآگاهان پلیس با اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه متهم متواری را در یکی از شهرهای شمال شرقی کشور شناسایی کرده و با همکاری دیگر دستگاه های امنیتی او را دستگیر کردند.

رئیس پلیس استان در ادامه خاطرنشان کرد: متهم پس از انتقال به استان یزد با اعتراف به اینکه برای جلب اعتماد سرمایه گذاران در ابتدای کار، سود بالایی را به آنها پرداخت کرده است؛ پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شد.

 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس یزد بهدانی فرد در پایان گفت: شهروندان قبل از انجام هرگونه سرمایه گذاری ابتدا نسبت به استعلام از مبادی مربوطه و دستگاه های مسئول اقدام کنند و فریب افرادی که اقدام به پرداخت سود بسیار بالا برای سرمایه گذاری می کنند را نخورده تا شاهد بروز چنین کلاهبرداری هایی نباشیم.

 

انتهای پیام
منبع: ایسنا
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز