تهران ۱۶.۷۳° كمينه ۱۶.۵۱°  بیشینه ۱۶.۹۹°
۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۸

فدراسیون فوتبال عراق و ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند

در سفر رییس فدراسیون فوتبال ایران به عراق روسای فدراسیون دو کشور تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
کد خبر: ۶۶۶۵۹
فدراسیون فوتبال عراق و ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند
 
 
به گزارش معاصر,مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال ایران برای دیدار فینال مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال غرب آسیا که امشب سه شنبه ۳۰ خرداد از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران بین تیم‌های ملی فوتبال امید ایران و عراق برگزار می‌شود، به بغداد سفر کرده است. در همین راستا وی امروز با عدنان رجال، رییس فدراسیون فوتبال عراق دیدار و گفتگو کرد.
 
رجال درباره سفر همتای ایرانی خود، گفت‌: درباره پروتکل همکاری بین دو فدراسیون به نتیجه رسیدیم که تجربه‌های کاری را در زمینه‌های فوتبالی در اختیار همدیگر قرار دهیم. فدراسیون فوتبال ایران از فدراسیون‌های مهم و بزرگ در قاره آسیا است و دوست داریم که با هم همکاری و تعاون داشته باشیم.
 
وی افزود: بحث‌های زیادی را در این نشست دنبال کردیم و دو طرف دیدگاه‌های مشترکی داشتیم و به جمع بند‌های خوبی هم دست پیدا کرده‌ایم که باعث پیشرفت فوتبال می‌شود.
 
رییس فدراسیون فوتبال عراق در ادامه درباره حق پخش تلویزیونی فوتبال در این کشور گفت: طبق نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا با شرکت لالیگا قراردادی به همین منظور بسته شده است و مدیریت حق پخش تلویزیونی را در اختیار دارند. همچنین پولی که از پخش تلویزیونی بدست می‌آید عاید همه باشگاه‌ها می‌شود.
 
در این نشست پس از توافق طرفین تفاهم نامه‌ای درباره برگزاری اردو‌های تیم ملی، دوره‌های آموزشی و بازاریابی منعقد شد.
 
در پایان جلسه طرفین پیراهن تیم ملی فوتبال کشورشان را به یکدیگر اهدا کردند. 
­
 
انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز