تهران ۳.۸۵° كمينه ۳.۷۳°  بیشینه ۳.۹۹°
۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۵
مدیرعامل شرکت نفت و گاز مارون:

نمایشگاه تخصصی تجهیزات نفتی خوزستان بزرگترین مرکز شناسایی ظرفیت‎های تولید کشور

قباد ناصری امروز (یکشنبه، ۲۴ دی‌ماه) در حاشیه این رویداد افزود: خوشبختانه این حضور حداکثری و انگیزه موجود در جوانان می‌تواند صنعت نفت را با بنیه علمی، فنی و عملیاتی قدرتمندتری به پیش براند.
کد خبر: ۷۴۲۴۱

به گزارش معاصر، قباد ناصری امروز (یکشنبه، ۲۴ دی‌ماه) در حاشیه چهاردمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان، استقبال سازندگان، شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های فناوری، تأمین‌کنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات مهندسی را امیدآفرین توصیف کرد و افزود: خوشبختانه این حضور حداکثری و انگیزه موجود در جوانان می‌تواند صنعت نفت را با بنیه علمی، فنی و عملیاتی قدرتمندتری به پیش براند.

وی شرکت‌های بهره‌بردار را مخاطب اصلی این نمایشگاه دانست و یادآور شد: گروه‌های کارشناسی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون در این چهار روز به دقت شرکت‌های حاضر در نمایشگاه را رصد خواهند کرد و با مطرح کردن نیازهای تخصصی، راه حل‌های متناسب را برای تضمین تولید پایدار خواهند یافت.

چهاردهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان، ۲۴ تا ۲۷ دی‌ماه (یکشنبه تا چهارشنبه) با حضور ۲۸۱ شرکت داخلی از ۱۶ استان در محل دائمی نمایشگاه‌های اهواز برگزار می‌شود.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز